Astroloji

 

 

 
Akrep (17.01.2021)
Yeni fikirler ile zihniniz meşgul olabilir. Bir girişimcilik atağı yapma düşüncesi ve hazırladığınız projeler gününüzü tamamen doldurabilir. Hayata geçirmek için uygun zamanı bekliyor olsanız da süreyi fazla uzatmamalısınız.
 
Aslan (17.01.2021)
Başkalarının gözündeki değerinizi öğrenmek isteyebilirsiniz. Rahatsızlık duyduğunuz bazı davranışlardan dolayı elemek istediğiniz kişiler olabilir. Kendinizce haklı sebepleriniz olsa da değerlendirmelerinizi herkesin sevme ve iletişim kurma şeklinin farklı olduğunu unutmadan yapmalısınız.
 
Balık (17.01.2021)
İkili ilişkilerinizde duygusal olabilirsiniz. Önceliğin sizlere verilmesini istiyor fakat dile getirmekte tereddüt yaşıyorsunuz. Beklentiye girmeden önce sevgide bir sıralamanın olmadığını ve her iki tarafın da duygularının aynı anda aktığını görmelisiniz
 
Başak (17.01.2021)
Ortaklarınız ile gelecekteki işleriniz üzerine görüşmeler yapabilirsiniz. Herkesin iyi olduğu alanları belirleyerek eşit bir görev dağılımı yapmalısınız. Gözlem gücünüz bugün fazlasıyla işinize yarayacak.
 
Boğa (17.01.2021)
Sıkışmışlık hissi ile dolu olabileceğiniz bir gün. Bedeninizin ve ruhunuzun sıkıştığı bugün kendinize sosyal platformlarda hobiler edinerek tamamlayabilirsiniz. Telefon görüşmeleri yapmak, eski dostlarla muhabbet etmek ruhunuza iyi gelecektir.
 
İkizler (17.01.2021)
Arkadaşlarınızla aranızdaki geçmiş meseleler yeniden gündeminiz olabilir. Kırgınlığınızı dile getirirken duygularınızı saklamamalısınız. Bu sahnenin bir daha yaşanması ve iletişiminizin iyileşmesi için her şeyi masaya yatırıp çözüme kavuşturmalısınız.
 
Koç (17.01.2021)
Dürüst yapınız gizli olaylara tahammül seviyenizi oldukça düşürüyor. Öğretilerinizi uygularken herkesi kendiniz gibi sanmanız can sıkıcı gelişmeleri beraberinde getirebilir. Herkesi kendi çerçevesinde değerlendirmelisiniz.
 
Kova (17.01.2021)
Parasal konularınızla ilgili bir hareket planı oluşturmalısınız. Harfiyen uygulamak ve disiplinli hareket etmeniz gerektiğinin farkında oluşunuz gidişatınızı olumlu yönde etkileyecektir.
 
Oğlak (17.01.2021)
Kendinizi yetersiz gördüğünüz alanlarda yeni bilgiler edinmek için çaba harcayabilirsiniz. Yeni bir eğitim isteği size gereken donanımı sağlayacaktır. Bugünü gerekli araştırmayı yaparak geçirmek yeni hafta öncesi iyi bir hazırlık olabilir.
 
Terazi (17.01.2021)
Günü dinlenerek geçirmek isteyebilirsiniz. Günlük sorumluluklarınızı farklı bir zamana kaydırarak molalar verebilirsiniz. Bu süreçte kendinize yapacağınız en büyük iyilik enerjinizi düşüren düşüncelerden uzaklaşmak olacaktır.
 
Yay (17.01.2021)
Duygularınız zihninizi karıştırabilir. Geçmiş konular yüzünden enerjiniz düşse de sevdikleriniz destekçiniz olacaktır. Kendinize sık sık geleceğe baktıkça yenilendiğinizi hatırlatmalısınız.
 
Yengeç (17.01.2021)
Hayata yanlış bir penceren baktığınızı düşünebilirsiniz. İçinizdeki sorgulamaları abartmadan yaşam felsefenize odaklanmalısınız. İçinden çıkamadığınız nedenleriniz varsa dostlarınız telefonun diğer ucunda sizi desteklemek için bekliyor olacaktır.

 

 

 

Haber Yazılımı