Haber Detayı
08 Eylül 2017 - Cuma 13:45
 
4 Bin 750 Çocuk Yazı Beylikdüzü'nde Geçirdi
Beylikdüzü’nün çocukları bu yazı da sporla geçirdi. Beylikdüzü Belediyesi’nin 13 branşta gerçekleştirdiği Yaz Spor Okulu’nun sonunda tüm çocuklara madalyaları verildi. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, tek tek madalyaları takdim ederken, “Çocuklarımızın geleceğe koşan bir anlayışla var olduğu bir kent oluşturmak için çalışıyoruz.” dedi.
- Haberi
4 Bin 750 Çocuk Yazı Beylikdüzü'nde Geçirdi

Beylikdüzü’nün çocukları bu yazı da sporla geçirdi. Beylikdüzü  Belediyesi’nin 13 branşta gerçekleştirdiği Yaz Spor Okulu’nun sonunda tüm çocuklara madalyaları verildi. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, tek tek madalyaları takdim ederken, “Çocuklarımızın geleceğe koşan bir anlayışla var olduğu bir kent oluşturmak için çalışıyoruz.” dedi. 

 

Çocukları sağlıklı bir yaşama, harekete ve spora karşı olası yeteneklerini ortaya çıkarmaya teşvik etmek amacıyla açılan Beylikdüzü Belediyesi Yaz Spor Okulu’nda sona gelindi. 13 farklı branşta, 70 hoca eşliğindeprofesyonelce ve ilçenin 26 farklı noktasında yapılan derslerde,200’ü engelli olmak üzere toplamda 4 bin 750 çocuk yaşlarına göre seçtikleri branşlardan madalyalarını aldı.

 

Basketbol,voleybol, yüzme,satranç,jimnastik, taekwondo, futbol, okçuluk, tenis, rüzgârsörfü, yelken, binicilik, aikido branşlarında geçirdikleri kurs dönemini başarılı bir şekilde bitiren çocuklar, madalyalarını ve sertifikalarını Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP İlçe Başkanı Av. Turan Taşkın Özer, başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin elinden aldı.

 

Pırıl Pırıl Bir Beylikdüzü İçin

 

Başkan İmamoğlu ilçede yapılan çeşitli spor tesisleri ve spor alanlarıyla ilgili detaylı bilgi verdi. “Bu hizmetlerle geleceğe pırıl pırıl bir Beylikdüzü hazırlama çabası içindeyiz. Bunu da çocuklarımızla beraber yapacağımızın farkındayız. Çocuklarımızın cıvıl cıvıl, güleryüzlü, geleceğe koşan bir anlayışla var olduğu bir kent oluşturmak için çalışıyoruz.” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 4, Bin, 750, Çocuk, Yazı, Beylikdüzü'nde, Geçirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı