Haber Detayı
08 Kasım 2018 - Perşembe 16:29
 
Adaletten Şaşmayacak, Şeffaflıktan Ayrılmayacağım
İstanbul Büyük şehir belediyesi eski meclis üyelerinden delta holding yönetim kurulu başkanı Seyithan İzsiz, Esenyurt Delta Luxs projesinde bulunan restauratında basın toplantısı düzenledi. Esenyurt belediye başkan aday adayı olduğunu açıkladı.
SİYASET Haberi
Adaletten Şaşmayacak, Şeffaflıktan Ayrılmayacağım

 

Adaletten Şaşmayacak, Şeffaflıktan Ayrılmayacağım

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Eski Meclis üyelerinden Delta Holding yönetim kurulu başkanı Seyithan İzsiz, Esenyurt Delta deluxe projesinde bulunan restauratında basın toplantısı düzenledi. Esenyurt belediye başkan aday adayı olduğunu açıkladı.

“Esenyurtlu Kardeşinizim”

Seyithan İzsiz, “ Esenyurt İstanbulun en fazla göç alan ilçelerin başında geliyor. Esenyurt Ak parti iktidarlığı dönemin de çok değerli hizmetler gördü. Bende inşallah Belediye Başkanı sıfatıyla bu hizmetleri ileriye taşımak istiyorum. Esenyurt Belediye Başkanlığına aday adayı müracaatımız oldu. Bu sebeple, siz değerli basın mensupları aracılığıyla kamuoyuna duyurmak istedik” dedi. 1996 yılından beri Esenyurtta aktif çalışmalarını sürdürdüğünü belirten İzsiz, “ İş alanımızın büyümesi Esenyurt merkezlidir. Kökenim Vanlı olabilir ancak ben hep Esenyurtlu olduğumu söylerim. Dolayısıyla Esenyurttun her sokağını, caddesini, esnafını bilen, özümseyen bir kardeşinizim. Adaletten şaşmadan, şeffaflıktan ayrılmadan, Allah izin verirse memleketimin insanlarına kendimi adamak istiyorum” dedi.

 

“Meşakkatli Yollardan Geçtim”

Beylikdüzü belediyesi ve İstanbul büyükşehir belediyesi eski meclis üyelerinden, Delta Holding Yönetim kurulu başkanı siyasetçi iş adamı Seyithan İzsiz, 2003’ten bu yana Ak Parti gençlik kollarından Belediye Başkan adaylığına kadar partinin bir çok organında hizmet verdiğini açıkladı. İzsiz, “  küçük yaşlardan beri çok büyük sorumluluklar aldım. Uzun meşakkatli yollardan geçtim. Siyasi ve iş alanında hiç durmadan yoğun çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Dolayısıyla tabandan gelen bir kardeşinizim” dedi. İyi bir Belediye Başkanı örneği göstermek istediğini belirten İzsiz, “yoksulun yanında bitiveren, yaşlısını ayrı çocuğunu ayrı seven, insanların okullarına gönderemedikleri evlatlarını evlatları olarak bilen, eli öpülesi Annelerin hayır dualarını almak istiyorum” dedi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: seyithan izsiz, delta holding, ak parti, belediye başkan adayları, yerel haberler, yerel basın birliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı