Haber Detayı
13 Haziran 2019 - Perşembe 20:14
 
“Ak Parti’de Çamur At, İzi Kalsın Yoktur”
Beylikdüzü Belediyesi Haziran ayı ilk meclisinde Ak Parti Beylikdüzü meclis üyesi Tahir Abuş’un yaptığı sözlü önerge, fotoğraf ve uydu görüntüleri desteği ile sunuldu.
SİYASET Haberi
“Ak Parti’de Çamur At, İzi Kalsın Yoktur”

Ak Parti Beylikdüzü meclis üyesi Tahir Abuş’un fotoğraf ve uydu görüntüleri destekli sözlü önergesi mecliste büyük yankı uyandırdı.

Abuş meclise sunduğu sözlü önergesinde, “Yaşam vadisine 10 bin çam ağacı dikmiştik. Uydu görüntüleriyle de kanıtladığımız bu ağaçlar, Ak Parti belediyesi tarafından dikilmiştir. 2014 yılında zamanın belediye başkanı Yusuf Uzun’un sürdürdüğü çalışmalar ile bölgenin çevre planlaması yapılmıştır. Yaşam Vadisi’nin giriş kısmındaki taşlar ve fıskiyeler Ak Parti tarafından yapılmış olup, halen orada bulunmaktadır. Ak Parti’de çamur at izi kalsın mantığı yoktur. Geçen dönem sizin de içinde olduğunuz belediye yönetimi 71 Milyon liralık yeşil alan giderlerinin 50 milyonu yaşam vadisine harcanmış. Biz zaten büyük bir bölümünü Ak parti belediyesi iken yapmıştık. Bu konu ile ilgili bir komisyon kurulmasını talep ediyor ve meclisin bu giderler hakkında bilgilendirilmesini istiyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ak parti beylikdüzü meclis üyeleri, beylikdüzü belediyesi meclisi, mehmet murat çalık, adom medya, yaşam vadisi, beylikdüzü gazetesi, beylikdüzü haberleri, ekrem imamoğlu, tahir abuş, start tv, yusuf uzun,
Yorumlar
Haber Yazılımı