Haber Detayı
07 Mart 2019 - Perşembe 13:21
 
Akgün Evleri Yanan Ailenin İmdadına Yetişti..!
Geçtiğimiz günlerde Tepecik Hürriyet Mahallesi Sünger Sokak’ta bir binada meydana gelen patlama sonucu çıkan yangında bir vatandaşın hayatını kaybettiği ve kullanılamaz hale gelen apartman dairesi, Büyükçekmece Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından baştan sona yenileniyor.
YAŞAM Haberi
Akgün Evleri Yanan Ailenin İmdadına Yetişti..!

 

Ev Baştan Sona Yenileniyor

Patlama sonrasında çıkan üzücü yangın olayını yakından takip eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, ekibine kullanılamaz hale gelen dairenin yenilenmesi talimatını vermişti. Çalışmalarına başlayan ekipler daire içerisinde meydana gelen hasarın tamamını ortadan kaldırmak ve evde yaşayan ailenin hayatına katkı sağlayabilmek için seferber olmuş durumda.

 

 

Başkan Akgün, Vatandaşın Derdine Derman Oluyor

Belediye Başkanlığı görevi boyunca vatandaşların derdine derman olan ve sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket eden Akgün, bugüne kadar evi yanan, ev ihtiyacı olan, evinde tadilata ihtiyaç duyan ancak durumu olmayan onlarca Büyükçekmeceliye yardım elini uzatmasıyla tanınıyor. Büyükçekmece Belediyesi ekipleri de, çözüm masasıyla iletişime geçen mağdur durumdaki vatandaşlara yardım etme görevine durmaksızın devam ediyor.

 

 

Başkan Akgün; ''Vatandaşlık Görevimiz''

Gerçekleştirilen çalışmaları yakından takip eden Başkan Akgün; ''Ekibimle birlikte, Hürriyet Mahallesi’nde geçtiğimiz günlerde bir vatandaşın hayatını kaybetmesine neden olan elim kazada, kullanılamaz hale gelen apartman dairesini yenilemeye koyulduk. Vatandaşlık görevimizi yerine getiriyoruz. Hayatını kaybeden vatandaşımıza Allah’tan rahmet, sevenlerine sabırlar diliyorum'' şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: hasan akgün, tepecik mahallesi, tepecik yangını, büyükçekmece, büyükçekmece belediyesi, filaşhaber, strattv, yerel haberler,
Yorumlar
Haber Yazılımı