Haber Detayı
02 Nisan 2019 - Salı 18:41
 
Ali Murat Alatepe’den Açıklama
Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, belediyenin giriş katında bulunan belediye başkanları köşesiyle ilgili açıklamada bulundu.
İSTANBUL Haberi
Ali Murat Alatepe’den Açıklama

 

Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, belediyenin giriş katında bulunan belediye başkanları  köşesiyle ilgili açıklamada bulundu.

Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde:

Belediyemiz giriş katında geçmiş dönem başkanlarımız için hazırlanan panonun son çerçevesi 31 Mart 2019 seçim sonuçları akabinde resmi Mazbata alındıktan sonra yeni seçilen başkanın resmi de eklenecek şekilde imalatçı firmayla görüşülmüştür. Ancak panoyu hazırlayan firma hâlihazırda asılı bulunan çerçevelerin rütuşlarını yapmak için geldiğinde seçim sonuçlarının resmen açıklanmamasına rağmen işini bitirip ödemesini almak maksadıyla 4. Resmi asmaya çalışmış hemen akabinde görevli arkadaşlarımızın uyarısıyla kaldırmıştır.
Özellikle dışarıdan birileri gelerek resim astı tarzındaki söylentiler tamamen gerçek dışıdır.
Devletimizin resmi bir kurumu olan belediye binamızda ve halen başkanlığını yürüttüğüm kurumumuzda böyle bir şey olması söz konusu değildir.
Kıymetli hemşerilerimize saygıyla duyurulur

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ali murat alatepe, yerel haberler, esenyurt haberleri, yerel seçimler, esenyurt belediyesi, esenyurt belediye başkanı,
Yorumlar
iş -->
Haber Yazılımı