Haber Detayı
27 Mayıs 2019 - Pazartesi 13:21
 
"Amacımız Türkiye'nin En Mutlu Kenti Olmak"
Esenyurt Belediyesi personeli Turgut Özal Stadı’nda düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar yemeğine Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, eşi Nesrin Bozkurt, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve personel katıldı.
İSTANBUL Haberi

Esenyurt Belediyesi personeli Turgut Özal Stadı’nda düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar yemeğine Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, eşi Nesrin Bozkurt, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve personel katıldı. Stadyumdaki alana kurulan masalarda orucunu açan Başkan Bozkurt, personel mesai birlikteliğini iftara da taşımış oldu.

Esenyurt En Mutlu Kent Olacak

İftar sonrası yaptığı konuşmasına “Birlik beraberliğimiz daim, yolumuz açık olsun” sözleriyle başlayan Başkan Kemal Deniz Bozkurt, “Beraberce çok güzel şeyler başaracağız. Kentte yaşayan herkesin mutluluğunu, birlik ve beraberliğini sağlamak için emek vereceğiz. 5 yıl beraberiz, bize büyük görev düşüyor” dedi. Amaçlarının Esenyurt’u İstanbul’un ve Türkiye’nin en mutlu kenti yapmak olduğunu belirten Başkan Bozkurt, “Birçok sorunumuz var. Bu sorunları disipline etmek için çok çalışmamız gerekiyor. Özellikle mali disiplin anlamında, sonrasında ise şuna emin olun ki, Esenyurtluların da sizlerin de en mutlu olacağı kent olacağız. Bunu sizlerle birlikte yapacağız. Esenyurtluların mutluluğu bizi de motive edecek“ diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: esenyurt belediyesi, esenyurt haberleri, esenyurt, turgut özal stadı, kemal deniz bozkurt, nesrin bozkurt, iftar programı, esenyurt etkinlikleri, ramazan faaliyetleri, esenyurttaki etkinlikler, adom medya, start tv,
Yorumlar
Haber Yazılımı