Haber Detayı
31 Ağustos 2017 - Perşembe 11:09
 
AREV Vakfı'ndan Burs Müjdesi..!
Marmara Yapı, kurucusu ve ana destekçisi olduğu AREV Vakfı üzerinden üniversite öğrencilerine karşılıksız burs sağlayacak.
EĞİTİM HABERİ Haberi
AREV Vakfı'ndan Burs Müjdesi..!

Marmara Yapı, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da üniversite öğrencilerine burs vermeye devam ediyor.  Verilecek olan bursların başvuru şartları bayramdan sonra AREV Vakfı internet sitesinden açıklanacak.

 

Öğrenci Listesi İnternet Sitesinden Açıklanacak

Hayata geçirdiği konut projeleri ile adından söz ettiren Marmara Yapı bu yıl da üniversite öğrencilerine karşılıksız burs verecek. Eğitimine devam eden ya da üniversiteye bu yıl yerleşen üniversite öğrencilerine verilecek olan bursların başvuru şartları bayramdan sonra AREV Vakfı internet sitesinden açıklanacak.

Orakçı Basın Toplantısı Gerçekleştirdi

Beylikdüzü Kurucu Belediye Başkanı Vehbi Orakçı aynı zamanda yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Marmara Yapı şirketine ait Marmara Konakları projesinde gerçekleşen aylık olağan basın toplantısını gerçekleştirdi.

"Halka Hizmet Hakka Hizmet"

2004 – 2009 yılları arasında Beylikdüzü’nün ilçe olarak ilk kurumsal kimlik ve alt yapı çalışmalarını başarıyla hayata geçiren Orakçı, halka hizmet etmek için herhangi bir resmi sıfata ihtiyaç olmadığı, üretken bir insan olarak maddi ve manevi hiçbir beklenti içinde olmadan “Halka hizmet, Hakka Hizmet” anlayışı ile birbirinden başarılı iş ve sosyal projeleri hayata geçirdiklerini söyledi.

Orakçı, Arev Vakfı ile Beylikdüzü bölgesinde bugüne kadar binlerce kişinin hayatına maddi manevi değer kattıklarını söyleyerek Arev Vakfı’nda yapılan çalışmaların bu yıl da bütün hızıyla devam edeceğini, bölgenin sosyo-ekonomik düzeyinin gelişmesine, kültürel hayatının canlanmasına önemli katkılar sağlayacağını ifade etti.

“Beylikdüzü Cazibe Merkezi Olacak”

AREV Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Vehbi Orakçı, ”AREV Vakfı’nda iki yıldır üzerinde çalıştığımız Beylikdüzü’nün cazibe merkezi haline gelme sürecini hızlandıracak sosyal çalışmaların içerisindeyiz. Projelerimizin alt yapısı hazır ve bu projeleri Kasım ayından itibaren Beylikdüzü sakinlerinin beğenisine sunacağız.” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AREV, Vakfı'ndan, Burs, Müjdesi..!,
Yorumlar
Haber Yazılımı