Haber Detayı
04 Şubat 2019 - Pazartesi 19:45
 
Aydın, Ekibiyle Ak Parti’ye Geçti
Beylikdüzü İYİ Parti eski ilçe başkan yardımcısı Yücel Aydın ve beraberindeki 43 kişi ile Ak Partiye geçtiklerini belirttiler.
İSTANBUL Haberi
Aydın, Ekibiyle Ak Parti’ye Geçti

Düzenlenen akşam yemeğinde konuşan Yücel Aydın, ayrıca 43 kişilik ekibi ile Ak Parti Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mustafa Necati Işık'ın emrinde olduğunu ifade ettiler. İYİ Partiden Ak Parti’ye geçenler ile ilgili akşam yemeğinde konuşan Işık, ise katılımdan dolayı teşekkür ederek, önümüzdeki günlerde bir geçiş töreni düzenleyeceklerini belirtti.

Ekibiyle Ak Partiye Geçti

İYİ Parti eski ilçe başkan yardımcısı ve beraberindeki 43 kişi ile Ak Partiye geçtiklerini belirten Yücel Aydın, ‘’Gerek Türkiye üzerine oynanan oyunlar, gerek son zamanlarda siyasette gün yüzüne çıkan ilişkiler nedeniyle, bir süreden beri siyasetteki çizgimi yeniden gözden geçirmeyi düşünürken, kesinlikle Ak Parti çatısı altında olmamın doğru olacağına karar verdim. Dolayısıyla 43 IYI partili arkadaşlarımla birlikte çalışmakta olduğum Beylikdüzü IYI parti teşkilatındaki başkan yardımcılığı görevimden istifa ederek Ak Parti’ye geçmeye karar verdik. Kamuoyuna ilanen bu kararımızı Beylikdüzü Ak Parti Belediye Başkan Adayı Sayın Mustafa Necati Işık beyefendiye açıklamak için, davetimiz üzerine sahildeki iş yerimize katılım sağlayan başta başkan adayımız olmak üzere tüm basın mensuplarına ve değerli diğer tüm katılımcılara teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum’’ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: iyi parti, ak parti, yücel aydın, mustafa necati ışık, beylikdüzü gazetesi, istanbul, yerel haber
Yorumlar
Haber Yazılımı