Haber Detayı
11 Mayıs 2020 - Pazartesi 14:23
 
Barınak Gönüllüsü Anneleri Unutulmadı
Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, hayvan barınaklarından gönüllü çalışan annelerin anneler gününü çiçek ve hayvan maması vererek kutladı.
İSTANBUL Haberi
Barınak Gönüllüsü Anneleri Unutulmadı

Barınak Gönüllüsü Anneleri Unutulmadı

Esenyurt Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, hayvan barınaklarından gönüllü çalışan annelerin anneler gününü çiçek ve hayvan maması vererek kutladı.

Her yıl Mayıs ayının ikinci pazar günü  kutlanan anneler günü Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma kısıtlamasına denk geldi.  Esenyurt Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri de hayvan barınaklarında gönüllü çalışan annelerin evlerine gitti. Barınak gönüllüsü annelerle çalışmaktan mutlu olduğunu söyleyen Esenyurt Belediyesi Veteriner İşleri görevlisi Muhammet Yolcu “Esenyurt Belediye Başkanımız Kemal Deniz Bozkurt’un selamını getirdik.

 

 Sizlerle çalışmak bizim için büyük keyif” diyerek  annelere çiçek, hayvanları için mama hediye etti. Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri anneleri ziyaret ettikten sonra sokak hayvanlarına mama ve su dağıtımı yaptı. İlçenin birçok noktasına bırakılan mama ve suyun yanı sıra hayvanların sağlık problemi olup olmadığı da kontrol edildi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: esenyurt belediyesi, esenyurt haberleri, cemal güneysu, anneler günü, hayvan barınakları,
Yorumlar
Haber Yazılımı