Haber Detayı
19 Şubat 2019 - Salı 10:56
 
Başkan Akgün’e Teşekkür Etti..!
Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlen “Demli Sohbetler” söyleşisinin konuğu olan ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Defne Yalnız vatandaşlarla keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.
KÜLTÜR-SANAT Haberi
Başkan Akgün’e Teşekkür Etti..!

 

Defne Yalnız, Demli Sohbetlere Konuk Oldu

 

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi Sahne Sanatları Kurslarında tiyatro eğitimi gören sanatsever Büyükçekmeceliler “Demli Sohbetler” adlı söyleşide bir araya geldi.

 

 

Başkan Akgün’e Teşekkür Etti

 

Birçok tiyatro oyununu yönetmiş ve dizilerde senarist, yapımcı olarak yer almış olan yıldız tiyatro sanatçısı Defne Yalnız Büyükçekmece halkının kültür ve sanata olan ilgisini görmekten ötürü çok mutlu olduğunu belirterek Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’e teşekkürlerini iletti.

 

 

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi Tiyatro Eğitmeni Selim Canpolat’ın da katıldığı söyleşiye tiyatro severler yoğun katılım gösterdi. Söyleşiye Büyükçekmece Belediye Meclis Üyesi Funda Maral ve Kültür İşleri Müdürü Nazan Karagözoğlu katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Defne yalnız, selim Canpolat, funda maral, nazan Karagözoğlu, hasan akgün, Atatürk kültür merkezi, halk akademisi, büyükçekmece haberleri, filaşhaber, starttv,
Yorumlar
Haber Yazılımı