Haber Detayı
10 Haziran 2019 - Pazartesi 13:46
 
Başkan Akgün Kapı Kapı Dolaştı
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, her bayramda olduğu gibi bu Ramazan Bayramı´nda da ilçeyi mahalle mahalle gezerek, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadı.
İSTANBUL Haberi
 Başkan Akgün Kapı Kapı Dolaştı

Büyükçekmece´nin mahallelerini sokak sokak gezen Başkan Akgün, vatandaşlarla tek tek bayramlaşırken, sık sık sevgi gösterileriyle de karşılaştı.

 

Çocukları Sevindirdi

Her yıl bayramları Büyükçekmece halkıyla iç içe geçiren Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün,  belediye meclis üyeleri ve belediye başkan yardımcıları ile birlikte mahalleleri gezerek hem ilçe halkıyla bayramlaştı hem de çocukları sevindirdi.  Türkiye’nin sıkıntılı bir süreçten geçtiğini ve süreci aşmak için birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi gerektiğine vurgu yapan Başkan Akgün, özellik bayramların bu anlamda çok daha büyük önem taşıdığını belirtti.
 

Mahalle Mahalle Gezdiler


Ramazan Bayramı’nın birinci gününde belediye binasına gerçekleştirilen bayramlaşma törenin ardından belediye meclis üyeleri ve belediye başkan yardımcıları ile mahalle bayramlaşmalarına çıkan Başkan Akgün, bayram süresince esnaf ziyaretlerinin yanı sıra vatandaşlarla bayramlaştı. Büyükçekmece’nin yaşlılarını evlerinde ziyaret ederek ellerini öpmeyi ihmal etmeyen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, bayramlaşma sırasında vatandaşların sorun ve taleplerini de dinleyerek, gereğinin yapılması konusunda teknik ekiplerine talimat verdi. Gittikleri her mahallede vatandaşlara çeşitli ikramlarda da bulunan Başkan Akgün ve belediye meclis üyelerine gösterilen ilgi de büyük oldu. Başkan Akgün, elini öpen ve bayramını kutlayan çocuklara da bayram harçlığı verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: büyükçekmece, büyükçekmece belediyesi, büyükçekmece haberleri, hasan akgün, ramazan bayramı, bayram ziyareti, büyükçekmece belediye başkanı,
Yorumlar
Haber Yazılımı