Haber Detayı
17 Ağustos 2017 - Perşembe 12:16
 
Beylikdüzü Belediyesi'nden Büyük Tatbikat
Beylikdüzü Belediyesi ile İstanbul İtfaiyesi’nin ortaklaşa düzenlediği “Yangın Tatbikatı” eski Beylik Pazarı’nda başarı ile gerçekleştirildi.
GÜNCEL Haberi
Beylikdüzü Belediyesi'nden Büyük Tatbikat

Beylikdüzü Belediyesi ile İstanbul İtfaiyesi’nin ortaklaşa düzenlediği “Yangın Tatbikatı” eski Beylik Pazarı’nda başarı ile gerçekleştirildi. Belediye personeli için yapılan eğitimde katı ve sıvı yangınlara yönelik teorik bilgilendirmenin ardından uygulamaya geçildi. Böylelikle tatbikat serisinin ilki tamamlanmış oldu.

 

Beylikdüzü Belediyesi ile İstanbul İtfaiyesi’nin işbirliği ile gerçekleşen Yangın Tatbikatı’nın ilki eski Beylik Pazarı alanında yapıldı.  İstanbul İtfaiyesi uzman eğitmenleri, olası yangınlar hakkında Beylikdüzü personelini bilgilendirdi. Teorik bilgilerin iletilmesinin ardından uygulama kısmına geçildi. Hazırlanan meşale ile oluşturulan yangın, Beylikdüzü Belediyesi arama kurtarma ve yangın müdahale personellerinin müdahalesi ile söndürüldü.

 

Plan ve Proje Müdürlüğü Afet Yönetim ve Koordinasyon Bürosu’nun düzenlediği; Sağlık Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve diğer birimlerin katkıları ile gerçekleştirilen tatbikatların ilerleyen günlerde vatandaşların katılımına açık şekilde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beylikdüzü, Belediyesi'nden, Büyük, Tatbikat,
Yorumlar
Haber Yazılımı