Haber Detayı
05 Aralık 2019 - Perşembe 09:49
 
Beylikdüzü Müzik Akademisi Kutladı!
10 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Beylikdüzü Müzik Akademisi, Öğretmenler Gününü her yıl kasım ayında düzenlenen geleneksel öğretmen-öğrenci konseri etkinliği ile kutladı. Beylikdüzü Okyanus Koleji’nde gerçekleşen etkinliğe katılım büyüktü.
İSTANBUL Haberi
Beylikdüzü Müzik Akademisi Kutladı!

Beylikdüzü Müzik Akademisi Kutladı!

24 Kasım Öğretmenler Gününü Konser Etkinliğiyle Kutladı!

 

 

10 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Beylikdüzü Müzik Akademisi,  Öğretmenler Gününü her yıl kasım ayında düzenlenen geleneksel öğretmen-öğrenci konseri etkinliği ile kutladı. Beylikdüzü Okyanus Koleji’nde gerçekleşen etkinliğe katılım büyüktü.

Rahmi Aydemir’in açılış konuşması ve sunuculuğunda gerçekleşen konser etkinliğinde, Akademi Kurucusu ve Eğitmen Can Çolak’ın yanı sıra, eğitmenler; Beste Yoltay, Özge Sorgun, Yakut Gül, Ramazan Ağaçkaya ve Yahya Azer de öğrencilerine eşlik ettiler.

Mozart’tan, Beethoven’a, Evgeny Grinko’dan Barış Manço’ya, Karaindrou’dan Anonim Türkülere kadar bir çok eseri icra eden öğrenciler yetenekleri ile göz doldurdu.

Etkinlik sonunda öğretmen ve öğrencilere teşekkür belgeleri verilirken; konuklar da 10. Yıl Marşını söylediler. Sanatçı ve Eğitmen Beste Yoltay, Rahmi Aydemir’e teşekkür belgesini takdim ettikten sonra, gösterilen ilgi için memnuniyetini dile getirerek, çocukların kişisel gelişimi adına müzikle daha fazla vakit geçirmeleri gerektiğini vurguladı.

Beylikdüzü Müzik Akademisi Yetişkin Konser Etkinliği 8 Aralık’ta gerçekleşecek.  Konser biletlerine (0212) 854 25 26 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Can Çolak, eğitmenler, Beste Yoltay, Özge Sorgun, Yakut Gül, Ramazan Ağaçkaya, Yahya Azer, Rahmi Aydemir, beylildüzü müzik akademisi, beylikdüz haberleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü, Mozart, Beethoven, Evgeny Grinko, Barış Manço, Karaindrou
Yorumlar
Haber Yazılımı