Haber Detayı
07 Mart 2019 - Perşembe 16:25
 
Beylikdüzü’ndeki Yeşil Alanların Sayısı Artıyor..!
Beylikdüzü Belediyesi, Adnan Kahveci Mahallesi’ne üç yeni park daha kazandırdı. Beylikdüzü’ndeki çocukların güvenle koşup oynayacakları, vatandaşların ise huzur içinde dinlenerek keyifli vakit geçirecekleri; Pir Sultan Abdal Parkı, Çamlıtepe Parkı ve Orkide Parkı hizmete açıldı.
YAŞAM Haberi
Beylikdüzü’ndeki Yeşil Alanların Sayısı Artıyor..!

Beylikdüzü Belediyesi’nden Üç Yeni Park Daha

 

 Pir Sultan Abdal Parkı’nda gerçekleşen açılış törenine katılan Beylikdüzü Belediyesi Başkan Vekili Ömer Şatır; “Vatandaşlarımızın boş zamanlarını değerlendirebileceği yeşil alanlar ve parklar oldukça önemli. Biz de Beylikdüzü’nde buna önem veriyoruz.” şeklinde konuştu.

 

Beylikdüzü Belediyesi, ilçenin daha yeşil ve daha yaşanabilir bir kent olması adına çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun 2030 vizyonunda açıkladığı kişi başı 16.5 m2 aktif yeşil alan hedefine ulaşmak için çalışmalarını sürdüren Park ve Bahçeler Müdürlüğü Adnan Kahveci Mahallesine üç yeni park daha kazandırdı. Beylikdüzü’ndeki çocukların güvenle koşup oynayacakları, vatandaşların ise huzur içinde dinlenerek keyifli vakit geçirecekleri; Pir Sultan Abdal Parkı, Çamlıtepe Parkı ve Orkide Parkı’nın açılış töreni Beylikdüzü Belediyesi Başkan Vekili Ömer Şatır, CHP İstanbul Eski Milletvekili Süleyman Çelebi, ilçe protokolü ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşti.

 

 

Şatır; Beylikdüzü’nde Yeşile Oldukça Önem Veriyoruz

Pir Sultan Abdal Parkı’nda düzenlenen açılış töreninde, Beylikdüzü Belediyesi’nin yeşile oldukça veren bir belediye olduğunun altını çizen Ömer Şatır; “Vatandaşlarımızın boş zamanlarını değerlendirebileceği yeşil alanlar ve parklar oldukça önemli. Biz de Beylikdüzü’nde buna önem veriyoruz. Belediyenin görevi sadece yol ve kaldırım yapmak değil. İlçe halkının gereksinimlerine katkı sunacak her alanda onlara destek olmak amacıyla tüm birimlerimiz canla başla görevlerini yerine getiriyor.” şeklinde konuştu.

 

İlçe halkının yapımından oldukça mutlu olduklarını belirttiği Adnan Kahveci Mahallesi’nde bulunan 502 m2 büyüklüğündeki Pir Sultan Abdal Parkı’na; çocuk oyun grubu, fitness alanı, oturma cepleri ve dinlenme alanı kazandıran Beylikdüzü Belediyesi, bin 566 m2 büyüklüğündeki Çamlıtepe Parkı ve bin 50 m2 büyüklüğündeki Orkide Parkı’na da çocuk oyun grubu, oturma cepleri ve dinlenme alanı ekleyerek vatandaşların kullanımına sundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: piri reis mahallesi, ömer şatır, ekrm imamoğlu, beylikdüzü, beylikdüzü bleiyesi, yerel haberler, yerelhaberim, starttv, parklar, park alanları,
Yorumlar
Haber Yazılımı