Haber Detayı
22 Aralık 2018 - Cumartesi 14:34
 
“Bir Noel Öpücüğü” FilmBox HD ekranlarında seyircileriyle buluşuyor
Romantik komedi türünde bir hikayeyi ekranlara getirmeye hazırlanan FilmBox HD, “Bir Noel Öpücüğü” filmini seyircileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.
KÜLTÜR-SANAT Haberi
“Bir Noel Öpücüğü” FilmBox HD ekranlarında seyircileriyle buluşuyor

Romantik komedi türünde bir hikayeyi ekranlara getirmeye hazırlanan FilmBox HD, “Bir Noel Öpücüğü” filmini seyircileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Ünlü yönetmen John Stimpson’ın yönetmenliğinde seyircilerinin karşısına çıkması beklenen “Bir Noel Öpücüğü” filminin başrollerinde; Elisabeth Rohm, Laura Breckenridge ve Brendan Fehr yer alıyor.

 

Çok iyi bir iç mimar olan Priscilla Hall ve yardımcısı Wendy, Priscilla’nın erkek arkadaşının evini beraberce dekore ederler. Wendy arkadaşlarıyla buluşacağı gün üzerinde şık bir kıyafetle asansörde kaldığı adamı korkudan öper. Öptüğü kişinin ise Wendy’nin huysuz müdürünün uzatmalı sevgilisi çıkması olayları karıştıracaktır…

 

24 Aralık Pazartesi günü saat 21.30’da ekranlara gelmeye hazırlanan “Bir Noel Öpücüğü”nü Turkcell TV+, Kablo TV, D-Smart ve FilmBox Live platformları üzerinden izleyebilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: bir noel öpücüğü, noel, yılbaşı, sinema, sinema haberleri, son dakika, filas haber, yerel haberler, kültür sanat haberleri, john Stimpson,
Yorumlar
Haber Yazılımı