Haber Detayı
16 Ağustos 2017 - Çarşamba 19:49
 
Büyükçekmece Ailesi Yeni Evinde..!
Büyükçekmece Belediyesi, yapımı tamamlanan Fatih mahallesindeki yeni belediye binasında hizmet vermeye başladı.
GÜNCEL Haberi
Büyükçekmece Ailesi Yeni Evinde..!

Büyükçekmece Belediyesi, yapımı tamamlanan Fatih mahallesindeki yeni belediye binasında hizmet vermeye başladı.

 

İlk hizmet gününde belediye binasına gelen Büyükçekmecelilerden yeni belediye hizmet binasına tam not.

 

3 bin 800 metrekare alan üzerine yapıldı

 

Büyükçekmece Belediyesi’nce 3 bin 800 metrekare alan üzerinde yaptırılan yeni belediye hizmet binası dış cephesi ve farklı mimarisiyle dikkat çekiyor. Büyükçekmece halkına çağdaş ve son derece hızlı biçimde hizmet verecek olan bina bodrum, zemin, üç normal kat ve iki tonoz çatıdan oluşuyor. Yapının ana cephesinde yaklaşık 34 metre kotuna yükselen bir saat kulesi bulunurken, kapalı otopark alanı 3 bin 300 metrekare.

 

En son teknoloji kullanıldı

 

Büyükçekmece Belediyesi’nin yeni hizmet binasında her türlü mimari detay inceliklerinin düşünüldüğünü, en son teknoloji ürünü olan e – belediyecilik sisteminin kurulduğunu belirten Başkan Akgün, "Büyükçekmece'nin hizmet kalitesini daha da arttıracak, Büyükçekmece halkına en çağdaş ve hızlı hizmeti verecek olan yeni belediye binamızın gerçek sahipleri olan Büyükçekmece aileme hayırlı uğurlu olsun" dedi.

 

Büyükçekmece halkından tam not

 

İlk gün yeni belediye binasına hizmet almaya gelen Büyükçekmeceliler de, belediye binasının ilçeye yakışan çağdaş belediyecilik hizmetleri ile donatılmasından son derece memnun olduklarını belirttiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükçekmece, Ailesi, Yeni, Evinde..!,
Yorumlar
Haber Yazılımı