Haber Detayı
30 Mayıs 2019 - Perşembe 09:06
 
Büyükçekmece Aydınlanıyor
Büyükçekmece Belediyesi, sokak, cadde, meydan ve parklarda aydınlatma çalışmalarına devam ediyor.
İSTANBUL Haberi
Büyükçekmece Aydınlanıyor

Elektrik Aydınlatma Şefliği’nin gerçekleştirdiği çalışmalar sayesinde ilçenin her noktasında bulunan aydınlatma araçlarının bakım, onarım ve yapımı aksatılmadan devam ediyor.

Büyükçekmece, Sokakları Aydınlık Modern Bir Şehir

Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ve ekibinin uzun yıllardır süren özverili çalışmaları sayesinde modern bir Avrupa kenti olma yolunda hızla ilerleyen Büyükçekmece'de, çağa en uygun aydınlatma araçları kullanılarak aydınlatma çalışmaları gerçekleştiriliyor. Büyükçekmecelilerin talepleri doğrultusunda yapılan elektrik ve aydınlatma çalışmaları, ilçenin her köşesinde kesintisiz ve verimli aydınlatma sağlanıyor.

Meydan, Park Ve Bahçeler Görsel Bir Şölen Sunuyor

 

Vatandaşların günün her saatinde güvenliğini düşünerek yapılan aydınlatma yapım, bakım ve onarım çalışmaları aynı zamanda görsel bir şölen de sunuyor. Park, bahçe, meydan ve tarihi eserlerin aydınlatmalarını yapan Büyükçekmece Belediyesi, hem görsel hem de ihtiyaçlara yönelik önemli çalışmalara imza atıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: büyükçekmece, büyükçekmece belediyesi, büyükçekmece haberleri, hasan akgün, elektrik aydınlatma şefliği, büyükçekmecedeki parklar, aydınlatma çalışmaları, start tv, adom medya,
Yorumlar
Haber Yazılımı