Haber Detayı
04 Ocak 2019 - Cuma 11:18
 
Çatalca, Zorlu Kış Şartlarına Hazır
AKOM tarafından yapılan, İstanbul'da ve Çatalca'da kuvvetli kar yağışı uyarısı sonrası Çatalca Belediyesi ekipleri çalışmalarını hızlandırdı.
GÜNCEL Haberi
Çatalca, Zorlu Kış Şartlarına Hazır

 

 

Çatalca, Zorlu Kış Şartlarına Hazır

AKOM tarafından yapılan,  İstanbul'da ve Çatalca'da kuvvetli kar yağışı uyarısı sonrası Çatalca Belediyesi ekipleri çalışmalarını hızlandırdı.

Yoğun kış şartları için hazırlıklarını ara vermeden sürdüren Çatalca Belediyesi, AKOM tarafından, ilçemizde gece geç saatlerden itibaren beklenen fırtına ile birlikte kar yağışı öncesi, Başkan Cem Kara'nın talimatıyla Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, esnaflarımıza tuz dağıtımı gerçekleştirdi ve aynı zamanda yoğun kış şartları öncesi belediyemiz tarafından alınan önlemler hakkında bilgi verildi.

Çatalca Belediyesi tarafından olası zorlu kış koşulları sebebiyle geçtiğimiz kış aylarında olduğu gibi, bu yılda gerekli olan durumda "Kriz Masası" oluşturalarak, vatandaşlarımıza  7/24 kesintisiz hizmet verecek.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: çatalca belediyesi, kar yağışı, kış hazırlıkları, kar, okulalr tatil mi, çatalca da kış, çatalca haberleri, cem kara,
Yorumlar
Haber Yazılımı