Haber Detayı
21 Ağustos 2017 - Pazartesi 12:26
 
Cumhurbaşkanı'ndan Zekai Aksakallı Açıklaması; Bundan sonra...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ürdün ziyareti öncesi havalimanında önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan Zekai Aksakallı iddiaları için "Askerlikte kırgınlık kavramı gibi bir kavram olmaz" dedi.
SİYASET Haberi
Cumhurbaşkanı'ndan Zekai Aksakallı Açıklaması; Bundan sonra...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ürdün ziyareti öncesi havalimanında önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan Zekai Aksakallı iddiaları için "Askerlikte kırgınlık kavramı gibi bir kavram olmaz" dedi.

 

Zekai Aksakallı'nın Ataması

Askerlikte kırgınlık kavramı gibi bir kavram olmaz. Nerede bir görev verilirse asker gider görevini yapar. Şu anda zaten Zekai Aksakallı'nın Özel Kuvvetler'deki görev süresi de doldu. Bu yaklaşan YAŞ toplantılarında da değerlendirmeler neticesinde 2. Kolordu'ya atanması ile alakalı ilgili birimler teklifi getirmiş vaziyetteler. Bundan sonraki süreçte orada bu görevini devam ettirecek.

Ziyarette sınırdaş ve özellikle de aynı inancın mensupları olarak tehdit unsuru haline gelmiş olan terör örgütlerine karşı İran ile müşterek hareketin yapılması her an gündemde. Bu dayanışma iki Genelkurmay Başkanı arasında görüşülmüş, bunun diplomatik boyutu ne olabilir bunların hepsini görüştük.

Kılıçdaroğlu'nun Tutuklanması Tartışmasına Yanıt

Ben bunları değerlendirmeye haiz bir ifade olarak görmüyorum. Kılıçdaroğlu doğmamış çocuğa don biçiyor. Yargıdan böyle bir şey geldi mi? Kendini gündemde tutabilmek için buna benzer şeyler üretiyor. Benim gündemimde böyle bir şey yok.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhurbaşkanı'ndan, Zekai, Aksakallı, Açıklaması;, Bundan, sonra...,
Yorumlar
Haber Yazılımı