Haber Detayı
31 Mayıs 2019 - Cuma 09:27
 
Dezavantajlı Çocuklara Bayram Hediyesi
İlçede ikamet eden dezavantajlı vatandaşlara eğitim, kültür ve sosyal alanlarda hizmet sunan Büyükçekmece Belediyesi Engelli, Eğitim ve Sosyal Yaşam Merkezi bir kez daha engelli çocukların yüzünü güldürdü.
İSTANBUL Haberi
Dezavantajlı Çocuklara Bayram Hediyesi

Hayırsever iş adamı Ateş Ali Göker, Ramazan Bayramı öncesinde 25 çift ayakkabı yardımında bulunarak örnek bir davranış sergiledi.

 

Uzman eğitmenlerle birlikte çeşitli sosyal ve kültürel aktiviteler yapan engelliler aktivite saatinin bitiminde kendilerine hediye edilen ayakkabıları görünce mutluluktan havalara uçtu.

 

“Her zaman yanlarında olacağız”

 

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün “Hayırsever vatandaşımıza dezavantajlı kardeşlerimiz adına çok teşekkür ediyorum. Engellilerimizi topluma kazandırmak için, sosyal yaşam içinde aktif hale gelebilmeleri için üzerimize düşeni yapıyoruz. Biz Büyükçekmece ailesi olarak büyük bir aileyiz. Büyük Büyükçekmece ailemle birlikte her zaman dezavantajlı kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: büyükçekmece, büyükçekmece belediyesi, ateş ali göker, ramazan bayramı, hasan akgün, büyükçekmece haberleri, engelli eğitim ve sosyal yaşam merkezi, bayram hediyesi ne alınır, bayram tatili ne zaman,
Yorumlar
Haber Yazılımı