Haber Detayı
25 Ağustos 2017 - Cuma 10:58
 
Dünya Güzeli Kiminle Evlendi..?
2002'de Dünya Güzeli seçilen Azra Akın uzun süredir birlikte olduğu Atakan Koru ile evlendi.
MAGAZİN Haberi
Dünya Güzeli Kiminle Evlendi..?

2002'de Dünya Güzeli seçilen Azra Akın uzun süredir birlikte olduğu Atakan Koru ile evlendi.

Azra Akın, uzun süredir birlikte olduğu büyük aşkı Atakan Koru ile dünya evine girdi. Atakan Koru'nun  özel hayatı, mesleği ve ailesi merak konusu oldu. Peki Atakan Koru kimdir, aslen nereli? İşte düğünden görüntüler ve tüm detaylar...

Eski Dünya Güzeli model ve oyuncu Azra Akın, 4 yıldır birlikte Atakan Koru ile Tekirdağ'da düzenlenen sade bir törenle evlendi. Sade bir törenle gerçekleşen düğünün ayrıntıları basında yer alırken; medya ve magazin dünyasından uzak bir hayatı olan Atakan Koru’nun geçmişi gündeme geldi. Peki Azra Akın’ın eli Atakan Koru kimdir?

Atakan Koru Kimdir?

İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu olan Atakan Koru, Aslen Edirne Keşanlıdır. Üniversite lisansını İşletme Mühendisliği bölümünde tamamlayan İstanbul’da meşhur bir alışveriş merkezinde kafe işletmeciliği yapıyor. İngilizce, İtalyanca, Portekizce ve İspanyolca olmak üzere dört dil bilen Atakan Koru'nun ziraat mühendisi olan babası Ahmet Koru ve annesi emekli öğretmen Seniye Koru, İpsala merkezde mütevazi bir yaşam sürdürüyor. Çiftçilikle ve ticaretle uğraşan Atakan Koru'nun ailesi, binlerce dönüm tarım arazisinde çeltik üretimi yapıyor.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dünya, Güzeli, Kiminle, Evlendi..?, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı