Haber Detayı
28 Ocak 2019 - Pazartesi 17:01
 
Engelli İzci Kulübü Gizem’ini kaybetti...
Büyükçekmece Belediyesi Gökkuşağı Engelli İzci Kulübü’nün engel tanımayan üyesi ve arkadaşları tarafından çok sevilen Gizem Çayan hayata gözlerini yumdu.
GÜNCEL Haberi
Engelli İzci Kulübü Gizem’ini kaybetti...

24 yaşında vefat eden Gizem Çayan’ın sevenleri gözyaşlarına boğulurken, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Gizem’in acılı ailesini yalnız bırakmadı.

Celaliye’de Toprağa Verildi...

 

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün tarafından kurulan,Türkiye’nin ilk ve tek engelli izci kulübü olan Büyükçekmece Belediyesi Gökkuşağı Engelli İzci Kulübü üyesi Gizem Çayan’ın vefat haberine derin üzüntü duyan engelli izciler, arkadaşlarını son yolculuğuna uğurladı. Evinin önünde kılınan cenaze namazının ardından Gizem, Celaliye Mezarlığı’nda defnedildi.

“Her Biri Benim Gözümde Birer Melek”

Cenazeye katılan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Türkiye’de ilk ve tek olan Engelli İzci Kulübü'nün bir meleği vefat etti. Derin bir üzüntü içerisindeyim.Engelli izcilerimizin her biri benim gözümde birer melek. Gizem ve arkadaşları kendilerine imkan tanındığında neler yapabileceklerini tüm Türkiye’ye gösterdiler.Gizem başarılı ekibin önemli bir parçasıydı.Vefat haberini aldığımda çok üzüldüm. Yüce Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yerel haberler, Büyükçekmece haberleri, engelli izci kulübü, hasan akgün, start tv,
Yorumlar
Haber Yazılımı