Haber Detayı
23 Ekim 2018 - Salı 17:08 Bu haber 491 kez okundu
 
Esbim Vatandaşlara Umut Oldu..!
Esenyurt Belediyesi İstihdam Merkezi (ESBİM) aracılığıyla yeni havalimanında iş sahibi olan bir grup Esenyurtlu, Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe’ye halk gününde ziyaret ederek teşekkür etti.
GÜNCEL Haberi
Esbim Vatandaşlara Umut Oldu..!

ESBİM’le yeni havalimanında iş sahibi oldular

 

Havalimanında işe giren vatandaşlardan başkan Alatepe’ye teşekkür

 

Esenyurt Belediyesi İstihdam Merkezi (ESBİM) aracılığıyla yeni havalimanında iş sahibi olan bir grup Esenyurtlu,  Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe’ye halk gününde ziyaret ederek teşekkür etti.

Esenyurt Belediyesi tarafından vatandaşın sorun ve taleplerine doğrudan çözüm bulabilmek anlayışı ile her Salı yapılan halk günleri bu hafta da gerçekleştirildi. İlçenin 7 farklı mahallesinde bulunan kültür merkezlerinde düzenlenen halk günlerinde, ilçe sakinleri dertlerini belediye başkanı, başkan yardımcıları ve ilgili birim yetkililerine yüz yüze aktarma imkanı buluyor.

Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe de, Esenyurt Kültür Merkezi’nde yapılan halk gününe katılarak vatandaşlarla yüz yüze görüştü. Esenyurt Belediyesi İstihdam Merkezi (ESBİM) aracılığıyla yeni havalimanında iş sahibi olan bir grup Esenyurtlu, halk gününe katılarak  Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe’ye teşekkür etti. Başkan Alatepe, annesiyle birlikte halk gününe gelen kalbinde pil olan ve gözleri görmeyen Hatice Halime Özgenç’e ise bir tablet hediye etti. Ayrıca Bahçeşehir Mobilyacılar Sitesi yönetimi de Başkan Alatepe’yle sitenin iskanı için görüştü. Site yönetimi, iskan hakkını belediyenin yıl sonuna kadar hak tanıdığı yüzde 30 indirimle gerçekleştirecek. Site yöneticileri de bu indirimden dolayı kendilerine kalan miktarı da bağış için kullanacaklarını bildirdi.

 Esenyurt Belediyesi Başkan yardımcıları da Yunus BaltaKültür Merkezi, Yenikent Kültür Merkezi, Şehit Erol Olçok Kültür Merkezi, Sarıkamış Şehitleri Kültür Merkezi, Saadetdere Gençlik Merkezi, Yunus Emre Kültür Merkezi’nde yapılan halk günlerine katılarak vatandaşı dinledi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: esenyurt belediyesi, esenyurt haberleri, esenyurt, esbim, beylikdüzü gazetesi, iktidar gazete, start tv, adom medya, ali murat alatepe, iş sahibi oldular,
Yorumlar
Haber Yazılımı