Haber Detayı
31 Ağustos 2017 - Perşembe 13:48
 
Filiz Aker'in Ağabeyi; "Bu İş Böyle Bitmeyecek..!"
Şok Eden Vatan Şaşmaz cinayetinin ardından Filiz Aker'in cenazesinde en çarpıcı açıklama cezaevinden izinli çıkan ağabey Sümer Bayer’den geldi: “Filiz veda mektubu bıraktı. Evde banyoda okudum. Sonra da yaktım ve sifonu çektim. Benim hafızamda kayıtlı kaldı. Şu bilinsin ki bu iş böyle bitmeyecek.”
GÜNCEL Haberi
Filiz Aker'in Ağabeyi;

Filiz Aker'in cenazesinde en çarpıcı açıklama cezaevinden izinli çıkan ağabey Sümer Bayer’den geldi: “Filiz veda mektubu bıraktı. Evde banyoda okudum. Sonra da yaktım ve sifonu çektim. Benim hafızamda kayıtlı kaldı. Şu bilinsin ki bu iş böyle bitmeyecek.”

Bir televizyon programına katılan Süleyman Bayer, “Annemizi abim öldürdü. 30 seneyi geçti. Ben de 11 yıl gasptan cezaevinde yattım” demişti.

Cinayet suçundan cezaevinde olan diğer ağabey Sümer Bayer ise cenaze için cezaevinden çıkış izni almıştı. Sümer Bayer, Vatan Şaşmaz'ı 21 Ağustos’ta öldürmeyi planladığını iddia etmiş, Şaşmaz’ın bu tarihte kız kardeşiyle buluşmak üzere İstanbul’daki otele geldiğini öne sürmüştü.

Polisin kamera incelemelerinde bu tarihte Şaşmaz’ın otele gelmediğinin anlaşılmasının üzerine Bayer, kardeşinin bugünkü cenaze töreninde “Dışarıda bir yerde buluşmuş olabilirler ama 21 Ağustos’ta buluştuklarını biliyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Filiz, Aker'in, Ağabeyi;, "Bu, İş, Böyle, Bitmeyecek..!",
Yorumlar
Haber Yazılımı