Haber Detayı
06 Ağustos 2019 - Salı 14:07
 
Gebelik Şansını Artıran 8 Mucize Gıda
Düşük Sperm Sayısı Sıklıkla Çinko Ve Bazı Vitaminlerin Eksik Alınmasıyla Bağlantılıdır. Yani, Menüdeki Bazı Gıdaları Değiştirerek, Eşinizin Sperm Sayısını Artırabilirsiniz.
SAĞLIK Haberi
Gebelik Şansını Artıran 8 Mucize Gıda

Gebelik Şansını Artıran 8 Mucize Gıda

Düşük Sperm Sayısı Sıklıkla Çinko Ve Bazı Vitaminlerin Eksik Alınmasıyla Bağlantılıdır. Yani, Menüdeki Bazı Gıdaları Değiştirerek, Eşinizin Sperm Sayısını Artırabilirsiniz.

Kadın Hastalıkları Doğum Ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Betül Görgen, Sperm Sayısını Artırdığı Kanıtlanan Bu Mucize Gıdalar Hakkında Şu Bilgileri Verdi:

Sperm Üretimi İçin Midye

Midye En Zengin Çinko Kaynaklarındandır. Çinko Sperm Üretiminde Önemli Bir Yere Sahiptir. Günde 15 Mg Çinko Yeterli Olmaktadır. Ayrıca Kabak Çekirdeği Ve Ahtapot Da Zengin Çinko Kaynağıdır.

Antioksidan Siyah Çikolata

Siyah Çikolata Sperm Ve Semen Hacmini İki Katına Çıkartabilen Bir Amino Asit İçerir. Aynı Zamanda Antioksidandır. Antioksidanlar Toksin Ve Hava Kirliliğiyle Bağlantılı Erkek Kısırlığından Sorumlu Serbest Radikallere Karşı Güçlü Bir Silahtır.

Sperm Hareketi İçin Sarımsak

Sarımsak  Mükemmel Şekilde Bebek Şansınızı Artırır. İki Sihirli Element İçerir; Allicin Ve Selenyum.

Bunlar Cinsel Organa Gelen Kan Akımını Artırarak Sperm Hasarını Önlerler Ve Antioksidan Özellikleri Dolayısıyla Sperm Hareketini Artırırlar. Günde 1 Ya Da 2 Diş Tüketilmesi Yeterli Olacaktır.

Libido Artırıcı Muz

Muz, Libidoyu Artırır Ve İçerdiği Bromelain Adı Verilen Enzim Sayesinde Seks Hormonlarını Düzenler. Ayrıca Vücudun Sperm Üretme Kabiliyetini Artıracak C, A Ve B1 Vitamini İçerir.

Brokoli

A Vitamini Eksikliği Düşük Üreme Kapasitesiyle Bağlantılıdır. A Vitamini Eksikliği Spermleri Ağır Kanlı Ve Miskin Yapar. Kırmızı Biber, Ispanak Ve Kayısı Da A Vitamini İçerir.

Hacim İçim Kuşkonmaz

Serbest Radikallere Karşı Diğer Bir Silahımız Kuşkonmazdır. Bol Miktarda C Vitamini İçerir, Semen Volümünü Ve Sperm Hareketlerini Artırır.

Sperm Sayısı İçin Ceviz

Omega 3 Yağ Asitleri Hem Sperm Sayısını Hem De Genital Bölgeye Gelen Kan Akımını Artırır. Ceviz Mükemmel Bir Omega 3 Kaynağıdır. Hem Ara Öğün Hem De Gıdalarla Alınabilir.

Testosteron İçin Ginseng

Ginseng Hem Afrodizyaktır Hem De Genital Bölgeye Gelen Kan Akımını Artırır. Erektil (Sertleşme) Sorunlarını Da Gidermekte Faydalıdır. Çayla Ya Da Kurutulmuş Olarak Tüketilebilir.

Op. Dr. Betül Görgen, Öncelikle Eşinizin Yeterince Egzersiz Yaptığından Emin Olmanızı İstiyor. Çünkü Araştırmalar, Aşırı Kilolu Ya Da Obez Erkeklerin Kilo Verdikten Sonra Sperm Sayılarının Artığını Gösteriyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı