Haber Detayı
28 Haziran 2019 - Cuma 11:09
 
Gelin Olma Hayali Gerçekleşti
Down sendromlu Yasemin Kaya’nın gelin olma hayalini Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner ve Çatalca halkının gösterdikleri üstün çabalarıyla yapılan organizasyon sayesinde gerçekleştirdi.
İSTANBUL Haberi
Gelin Olma Hayali Gerçekleşti

Çatalca Belediyesinin organizasyonunu yaptığı düğünde down sendromlu Yasemin Kaya gelinlik giyip dans ederek hayallerini gerçekleştirdi.

Duygu Dolu Anlar…

Oldukça şık süslenen gelin arabasıyla organizasyon yerine gelen Yasemin Kaya, Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner eşliğinde düğün sahnesine getirildi. Burada önce dans etti, ardından kına töreni yapıldı. Zaman zaman duygulu anlar yaşayan Kaya, Çatalca halkının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Ardından pasta kesimi yapılırken hem mutluluktan ağladı, hem de unutamayacağı bir gün yaşadı.

 

 

“Halkımız İle Beraber Çalıştık”

Adom Medya Start TV’ye konuşan Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, “Yasemin kardeşimize ve ailesine ömür boyu mutluluklar diliyoruz, onun mutlu olması ve hayalinin gerçekleştirilmesi için Çatalca Belediyesi olarak halkımız ile beraber çalıştık. Allah bütün ailelerimize iyilik ve güzellik nasip etsin. Onlar mutlu olursa biz de mutlu oluruz” dedi. Düğün organizasyonuna katılanlar arasında Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel, Çatalca Emniyet Müdürü Bülent Çelik Çatalca Jandarma Komutanı Binbaşı Kadir Duvan da vardı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: yasemin kaya, çatalca, çatalca belediyesi, down sendromu, düğün organizasyonu, kına töreni, mesut üner, çatalca belediye başkanı, adom medya, start tv, inci sezer becel, bülent çelik, binbaşı kadir duvan,
Yorumlar
Haber Yazılımı