Haber Detayı
12 Ağustos 2017 - Cumartesi 12:30
 
Gürpınar'ın Lezzet Durağı..!
Gürpınar'da Döner ve Ocakbaşı denince akla gelen ilk isim olan Gürpınar Merkez Ocakbaşı, gazetemizle lezzet sırlarını ve kendileri hakkında birçok detayı paylaştı.
GÜNCEL Haberi
Gürpınar'ın Lezzet Durağı..!

Gürpınar'da Döner ve Ocakbaşı denince akla gelen ilk isim olan Gürpınar Merkez Ocakbaşı, gazetemizle lezzet sırlarını ve kendileri hakkında birçok detayı paylaştı.

Gürpınar'ın en çok tercih edilen  Ocakbaşı olan 'Gürpınar Merkez Ocakbaşı' kurucuları ve saygın esnafları İrfan Kuralay, Veysel Kaplaner ve Arap Alkaya, "Bizim en büyük avantajımız aile bilinciyle halka hizmet vermemizdir" dedi.

"Müşteriye Verdiğimiz Değer Aileden Gelir"

Ürünlerinin lezzetli olmasının sırrını, işlerini severek ve gönülden yapmaları olduğunu vurgulayan İrfan Kuralay; "Ben tam 30 yıldır bu işin içindeyim. İstanbul'un her yerinden müşterimiz vardır ve bu zamana kadar hiçbir müşterimizden olumsuz bir geri dönüş almadık. Ürünlerimizin lezzetli olmasının tek sırrı işimizi severek yapıyor olmamız. Ayrıca kullandığımız ürünlerde ve etlerimizde hiçbir katkı maddesi yok, tamamen doğal. Evlere servisimiz de mevcut. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak işimizi özenli bir şekilde yapıyoruz. Biz yaptığımız işin ve ürünlerimizin sonuna kadar arkasındayız"

"Başarımızın Göstergesidir"

Herkesi Gürpınar Merkez Ocakbaşı'na davet eden Kuralay; "Aile bağlarına çok önem veriyoruz. Bu durum işimize de yansıyınca ortaya büyük başarılar çıkıyor. Yerimizi büyütmeyi hiç düşünmedik çünkü buradaki ambiyans çok farklı. Taksi durağının karşısında müşterilerimize ayak üstü döner sunuyorduk. Buraya taşınınca daha elit bir noktaya ulaştık.  Tüm vatandaşlarımızı Gürpınar Merkez Ocakbaşı'na bekliyor, bu ambiyansı yaşamaya davet ediyoruz" dedi.

20 Yıllık Bir Emek

Sadece Gürpınar'dan değil İstanbul'un her yerinden müşterileri olduğunu belirten Veysel Kaplaner; "Biz ilk önce Gürpınar taksi durağının karşısındaki dönerci olarak tanındık. İnsanlar bizi o şekilde benimsemişti. Bizi özellikle sorup gelen müşterilerimiz vardı. Bu bir esnaf için çok güzel bir durum. Bizim en büyük avantajımız bir aile ortamı içinde çalışıyor olmamız ve işimizin içinde büyük bir emek olmasıdır. Tam 20 yıldır buradayız ve Gürpınar'ın en eskilerindeniz. Başka yerde şubemiz yok çünkü biz burada markalaştık" diyerek sözlerini sonlandırdı.  

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gürpınar'ın, Lezzet, Durağı..!,
Yorumlar
Haber Yazılımı