Haber Detayı
20 Haziran 2019 - Perşembe 18:09
 
Halk Akademisinden Unutulmayacak Şölen
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Halk Akademisi’nde gitar, keman, yan flüt ve şan dersi alan sanatseverlerin gerçekleştirdiği mezuniyet törenine katıldı.
İSTANBUL Haberi
Halk Akademisinden Unutulmayacak Şölen

1 yıl süren eğitimin ardından hünerlerini mezuniyet töreninde sergileyen Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi kursiyerleri dinleyenlere unutulmaz bir müzik şöleni yaşattı.

 

Geleceğin sanatçılarını yetiştirmenin yanı sıra binlerce kişiye yeteneklerini keşfettiren ücretsiz Halk Akademisi kursları Büyükçekmeceliler tarafından tam not alırken gösteri sonunda salonu dolduran yüzlerce kişi öğrencileri ayakta alkışladı.

 

“Kültür Ve Sanat İnsanın Ufkunu Açar”

 

Mezun olan kursiyerleri kutlayarak teşekkür belgelerini takdim eden Başkan Dr. Hasan Akgün “Kursiyerlerimizi ve eğitmenlerimizi tebrik ediyorum. Büyükçekmece sizler sayesinde kültür ve sanat şehri olmuştur. Sergilediğiniz performansı büyük bir beğeniyle izledim. Hepimizin bildiği gibi müzik ruhun gıdasıdır. Sahne performanslarınızda müzikle kendinizi bulduğunuzu gördüm. Kültür ve sanat insanın ufkunu açar. Umarım sanatla olan bu bağınız ömür boyu devam eder” ifadesini kullandı.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: büyükçekmece, büyükçekmece belediyesi, büyükçekmece haberleri, hasan akgün, halk akademisi, müzik şöleni, mezuniyet töreni, kültür ve sanat haberleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı