Haber Detayı
11 Şubat 2018 - Pazar 11:19
 
Hande Ataizi Marmara Park Avm’de Sevgilileri Yarıştırdı
Hande Ataizi ve Hakan KA’nın birlikte sundukları yarışmada doğru kalpleri açarak eşleştirmeleri ilk bitiren çiftler bu hediyelerin sahipleri oldu.
MAGAZİN Haberi
Hande Ataizi Marmara Park Avm’de  Sevgilileri Yarıştırdı

Hande Ataizi Marmara Park Avm’de Sevgilileri Yarıştırdı

 

Marmara Park AVM,  “Sevgililer Günü’nü” Hande Ataizi’nin de katıldığı eğlenceli bir etkinlikle erkenden kutladı. Hafızasına güvenen çiftleri “Aşk Çengeli” yarışmasında buluşturan Hande Ataizi, kazananlara Türk Kahvesi Makineleri, kaybedenlere de teselli hediyesi olarak 100 TL tutarında hediye çekleri dağıttı. Hande Ataizi ve Hakan KA’nın birlikte sundukları yarışmada doğru kalpleri açarak eşleştirmeleri ilk bitiren çiftler bu hediyelerin sahipleri oldu.

Esenyurt’tabulunan Marmara Park AVM’de yapılan eğlenceli “Aşk Çengeli” hafıza oyununa ilgi büyük oldu. Genç ve yaşlı çiftlerin yoğun ilgi gösterdiği yarışmada, çiftlere açılan kalpler altından çıkan eğlenceli kelimelerle ilgili sorular soruldu. Bu sorulara verilen cevaplar ile doğru eşleşmeyi yapmak kadar, bazı durumlarda yapmamak da çiftlerin arasının açılmasının önüne geçti. Çiftlerin sorulara verdikleri ve veremedikleri cevaplar yarışmayı izleyenleri kahkahalara boğdu.

Düzenlenen yarışmayı sunan Hande Ataizi’ne ilgi de büyüktü. Hayranlarıyla buluşan Ataizi, kendisi hakkında sorulan sorulara içtenlikle cevap verdi. Hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektiren Hande Ataizi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, birbirlerini seven herkese mutluluklar dileyerek sevgilerini yolladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: marmara park avm, hande ataizi, sevgililer, Aşk Çengeli, Sevgililer Günü
Yorumlar
Haber Yazılımı