Haber Detayı
10 Ağustos 2019 - Cumartesi 10:42
 
Hazine Ve Maliye Bakanı Albayrak Tim’i Ziyaret Etti
Hazine Ve Maliye Bakanı Berat Albayrak,Türkiye İhracatçılar Meclisi (Tim) Başkanı İsmail Gülle Ve Yönetim Kurulu Üyelerini İstanbul’da Ziyaret Etti.
SİYASET Haberi
Hazine Ve Maliye Bakanı Albayrak  Tim’i Ziyaret Etti

Hazine Ve Maliye Bakanı Albayrak  Tim’i Ziyaret Etti

Hazine Ve Maliye Bakanı Berat Albayrak,Türkiye İhracatçılar Meclisi (Tim) Başkanı İsmail Gülle Ve Yönetim Kurulu Üyelerini İstanbul’da Ziyaret Etti. İhracatçıların Sorunlarını Ve Taleplerini Dinleyen Bakan Albayrak, Destek Mesajı Verdi.

Hazine Ve Maliye Bakanı Berat Albayrak,Tim Başkanı İsmail Gülle Ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle Tim’in İstanbul Yenibosna’daki Merkezinde Bir Araya Geldi. Tim Sektör Konseyi’ni Temsilen 17 İhracatçı Sektör Temsilcisinin Katıldığı Toplantıda, Bakan Albayrak İhracatçıların Hedeflerini, Sektörlerdeki Sorunları Ve Talepleri Dinledi. Toplantıda, Tim’in Faaliyetleri, Projeleri Ve Hedefleri De Masaya Yatırıldı.

“Sayın Bakanımızın Da Bizlere Verdiği Destek İle İhracatı Çok Daha İyi Noktalara Taşıyacağız”

Tim Başkanı İsmail Gülle,Bakan Albayrak’ın Ziyaretinden Duyduğu Memnuniyeti Dile Getirerek “83 Bini Aşkın İhracatçımızla, Ülkemizin Bayrağını Tüm Dünyada Dalgalandırmaya Devam Ediyoruz. Sayın Bakanımızın Da Bizlere Verdiği Destek İle İhracatı Çok Daha İyi Noktalara Taşıyacağımıza İnancımız Tamdır. Bu Yıl 182 Milyar Dolar Hedefimizi, 2023 Yılında 226,6 Milyar Dolara Taşımak Ve Geçmek En Kritik Önceliğimizdir. Bundan Kimsenin Şüphesi Olmasın. Hedefimiz Bellidir: Hedef Dış Ticaret Fazlası Veren Türkiye’dir. Tim Olarak 'Güçlü Türkiye, Güçlü Ekonomi, Güçlü İhracat, Güçlü İnsan Kaynağı, Güçlü Altyapı Ve İhracat Ekosistemi' Vizyonumuz Doğrultusunda Bu Hedefe Emin Adımlarla Yürüyoruz” Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: tim, berat albayrak, ziyaret
Yorumlar
Haber Yazılımı