Haber Detayı
27 Mart 2019 - Çarşamba 18:19
 
“Herkes için Spor”
Fc Fitness Club sahibi Antrenör Cenk Demirkol, Modern Spor hizmetleri sağlayan, donanımlı ve güvenli spor için, her yaştan insanı Fc Fitness Club’e davet ediyor.
SPOR Haberi
“Herkes için Spor”

Fc Fitness Club sahibi Antrenör Cenk Demirkol, Modern Spor hizmetleri sağlayan, donanımlı ve güvenli spor için, her yaştan insanı Fc Fitness Club’e davet ediyor.

İstanbul Esenyurt da bulunan Fc Fitness Club, Spor severler ve Sağlıklı yaşamak isteyenler için ideal Fitness salonuyla hizmet etmektedir. Çağın sporuna uygun Modern spor aletleri ve deneyimli antrenörler ile sporculara uygun programlar hazırlanmaktadır.

Bireylerin İhtiyacına Göre Program

Zayıflamak ya da kilo almak isteyenler için beden ölçüleri alınarak antrenörler tarafından bireyin ihtiyacına uygun pogram hazırlanıyor ve takip ediliyor. Spor alanında eğitim alarak kendini geliştiren ve 2. Kademe Fitness Antrenörü olan Cenk Demirkol, ayrıca bireylerin fiziksel ve Psikolojik durumlarına göre programlar hazırladığınıda belirtti. Demirkol, “ spor, genç veya yaşlı herkesin ihtiyacı olan durumdur. Fiziksel rahatsızlığı olan birisi buraya gelip düzenli spor çalışmaları ile sağlıklı bir yaşam sürdürebilir. Aynı şekilde psikolojik rahatsızlığı olan insanlar için de burada sosyal hayatını zenginleştiriyoruz” dedi.  Ayrıca Fc Fitness Club müşterilerine özel indirimli, diyestisyen imkanı sağlıyor.

Güvenli, Sağlıklı ve Samimi Ortam

Fc Fitness Club, kadın ve erkeklerin bir arada spor yapabildiği, güvenli ve temiz ortam da antrenörler tarafından teorik ve uygulamalı eğitim veriliyor. Giriş çıkışların kayıt edildiği, donanımlı güvenlik kameraları ve temiz giyinme odaları ile insanların rahat ve huzurlu olmasını sağlıyor. Ayrıca kadınlara özel uygulama alanı bulunmaktadır.

İletişim adresi

Mehterçeşme mah. Ufuk cad. 1930 sk. No:1 Esenyurt/Beylikdüzü

Tel: 0541 579 38 53

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Herkes, için, Spor”,
Yorumlar
Haber Yazılımı