Haber Detayı
31 Mayıs 2019 - Cuma 10:11
 
İhtiyaç Sahiplerinin Yüzleri Güldü
Esenyurt Belediyesi, Ramazan Bayramı nedeniyle ihtiyaç sahibi 5 bin çocuğa kıyafet ve ayakkabı yardımında bulunarak onları sevindirdi.
İSTANBUL Haberi
İhtiyaç Sahiplerinin Yüzleri Güldü

Esenyurt Belediyesi, her bayram olduğu gibi bu yıl da Ramazan Bayramı öncesinde 3-11 yaş aralığında 5 bin ihtiyaç sahibi çocuğun bayramlık kıyafet ve ayakkabı ihtiyaçlarını karşılayarak yüzlerini güldürdü.

Esenyurt Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan incelemeler sonucu ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen çocukların ailelerine yardımı alacakları yer ve zaman SMS mesajı ile bildirildi. Esenyurt Belediyesi’nin eski binasına aileleriyle birlikte gelen çocuklar sıra beklemeden bir kimlikle yardımları aldı. Yetkililer, yardımların dağıtımını iki gün içerisinde tamamlanacağını belirterek hem ailelerin yükünü hafifletmeyi hem de çocukların yüzünü güldürmeyi amaçladıklarını söyledi. Bayramlık kıyafetlerine kavuşan çocukların sevinci ise görülmeye değerdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: esenyurt, esenyurt belediyesi, esenyurt haberleri, ihtiyaç sahiplerine yardım, bayram yardımı, sosyal yardım işleri müdürlüğü,
Yorumlar
Haber Yazılımı