Haber Detayı
07 Ocak 2019 - Pazartesi 14:45
 
Karagül'den; SGK'ya Ziyaret
Esenyurt Kaymakamı Dr. Vural Karagül göreve geldiği günden sonra Esenyurt’ta aktif çalışmalarını aralıksız sürdürürken, kendisine hoş geldin ziyaretinde bulunan kurum ve kuruluşlara iadeyi ziyaret yapmaya devam ediyor
İSTANBUL Haberi
Karagül'den; SGK'ya Ziyaret

Kaymakamdan İadeyi Ziyareti

Esenyurt Kaymakamı Dr. Vural Karagül göreve geldiği günden sonra Esenyurt’ta aktif çalışmalarını aralıksız sürdürürken, kendisine hoş geldin ziyaretinde bulunan kurum ve kuruluşlara iadeyi ziyaret yapmaya devam ediyor.

Esenyurt Kaymakamı Dr. Vural Karagül, İstanbul’un çeşitli ilçelerinde SGK müdürlüğü görevleri yapan ve çalıştığı kurumlarda üstün başarılar gösteren ve birçok projeye imza atan, geçtiğimiz yılın son aylarında Sosyal Güvenlik Kurumu Esenyurt Merkezi müdürlüğüne atanana Halil Çırtlık’a iadeyi ziyarette bulundu.

“Vatandaş odaklı hizmet”

Sosyal Güvenlik Kurumu Esenyurt Merkezi müdürü Halil Çırtlık’ı makamında ziyaret eden Esenyurt kaymakamı Dr. Vural Karagül; SGK Esenyurt merkezinde yapılan iş ve işlemler ile ilgili bilgi alırken, kurumu gezerek memur ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Kurumun genel çalışmaları ile ilgilide bilgi veren Sosyal Güvenlik Kurumu Esenyurt Merkezi müdürü Halil Çırtlık; Vatandaş odaklı hizmet çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşa gerekli kolaylıklar gösterilerek, beklemeden iş ve işlemlerini hızla yerine getiriyoruz.  Geçmişten edindiğimiz tecrübeler ışığında hizmetlerimizin kalitesini artırmaya devam ediyoruz” dedi.

Haber: Nezir KARAYÜN

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karagül'den;, SGK'ya, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı