Haber Detayı
14 Ekim 2019 - Pazartesi 09:22
 
Kursiyerlerinin Fotoğrafları Büyük Beğeni Topladı
Özellikle fotoğraf severlerin yoğun ilgi gösterdiği “BÜFOD 21. Dönem Fotoğrafçılık Temel Eğitim Kursiyerleri Karma Sergisi”ne ev sahipliği yaptı.
KÜLTÜR-SANAT Haberi
Kursiyerlerinin Fotoğrafları Büyük Beğeni Topladı

                 BÜFOD kursiyerlerinin fotoğrafları büyük beğeni topladı

Büyükçekmece Belediyesi, özellikle fotoğraf severlerin yoğun ilgi gösterdiği “BÜFOD 21. Dönem Fotoğrafçılık Temel Eğitim Kursiyerleri Karma Sergisi”ne ev sahipliği yaptı.

Fotoğraf tutkunu olan ve fotoğraf çekmeyi öğrenmek isteyen binlerce vatandaşa kurs veren Büyükçekmece Fotoğraf Derneği (BÜFOD) bu yıl yeni dönemde de vatandaşlara fotoğrafın püf noktalarını anlatıyor.

Geçtiğimiz dönem BÜFOD’a katılarak birbirinden dikkat çekici görüntüler ortaya çıkartan kursiyerlerin çektiği fotoğraflar BÜFOD 21. Dönem Fotoğrafçılık Temel Eğitim Kursiyerleri Karma Sergisi’nde sergilendi.

“BÜFOD sayesinde binlerce fotoğraf sanatçısı yetişti”

Sergi açılışını gerçekleştiren Belediye Başkan Yardımcısı Nuraydın Sak, “Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kursiyerler son derece yaratıcı ve dikkat çekici fotoğrafları ortaya çıkartmışlar. BÜFOD ilçemizde uzun yıllardır hizmet veren bir dernek. BÜFOD sayesinde binlerce fotoğraf sanatçısı yetişti. Bu sergi de onun kanıtıdır. Tüm kursiyerlerimize ve eğitmenlerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükçekmece, fotoğraf, fotoğraf sanatçısı, İstanbul, büfod, sergi, nuraydın sak,
Yorumlar
Haber Yazılımı