Haber Detayı
12 Haziran 2019 - Çarşamba 09:33
 
Marmara Park’ta Çocuk Tiyatrosu
Düzenlediği etkinliklerle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan Marmara Park Alışveriş Merkezi, haziran ayında tiyatro oyunlarıyla çocukları eğlenceye davet ediyor.
İSTANBUL Haberi
Marmara Park’ta Çocuk Tiyatrosu

Marmara Park Alışveriş Merkezi, haziran ayında ev sahipliği yapacağı Pinokyo ve Harikalar Ormanı oyunlarıyla çocukları tiyatroyla buluşturuyor. Müziklerle ve danslarla desteklenen her iki oyun da çocukları eğlendirirken aynı zamanda onların yeni şeyler öğrenmelerine ve farklı bakış açıları kazanmalarına yardımcı olacak.

 

15 Haziran cumartesi günü sergilenecek Pinokyo masalının oyunlaştırıldığı maskotlu gösteride, çocuklar masalın kahramanları ile tanışarak ailenin, arkadaş edinmenin ve yardımlaşmanın önemini öğrenecek. 22 Haziran cumartesi günü ise Harikalar Ormanı adlı oyunla çocuklar ormanda yaşayan hayvanların birbirinden farklı özelliklerini ve birbirlerine olan bağlılıklarını görecek. Ücretsiz olarak izlenebilen oyunlar, 13.30 ve 15.30 olmak üzere iki ayrı seans halinde gerçekleşecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: marmara park, çocuk tiyatrosu, beylikdüzü, beylikdüzü haberleri, marmara park sinema, marmara park tiyatro, pinokyo, harikalar ormanı, ücretsiz tiyatrolar,
Yorumlar
Haber Yazılımı