Haber Detayı
07 Eylül 2017 - Perşembe 10:37
 
Nihat Doğan ile Ömür Varol Arasına Joplu Kavga..!
Beyaz TV'de program yapan Nihat Doğan ve Ömür Varol, geçtiğimiz Nisan ayında program yaptıkları kanalda yumruk yumruğa kavga eden Nihat Doğan ve Ömür Varol, bu kez kanal otoparkında birbirine girdi.
MAGAZİN Haberi
Nihat Doğan ile Ömür Varol Arasına Joplu Kavga..!

Beyaz TV'de program yapan Nihat Doğan ve Ömür Varol,  geçtiğimiz Nisan ayında program yaptıkları kanalda yumruk yumruğa kavga eden Nihat Doğan ve Ömür Varol, bu kez kanal otoparkında birbirine girdi.

 

"Jop Çekti"

 

Uzun bir aradan sonra kanalın otoparkında karşılaşan ikili tekrar kavga etti. Ömür Varol’un kanal otoparkında kendisine bakmasına sinirlenen Nihat Doğan, Varol’a önce "Ne bakıyorsun lan” şeklinde çıkıştığı ardından ise arabadaki Jopunu çekip, ünlü programcıya saldırdı.

Kamera Görüntüleri İstedi

 

Birbirine giren ikiliyi kanalın çalışanları ayırırken, Doğan’ı binanın farklı bir alanına götüren çalışanlar uzun bir süre de ünlü türkücüyü sakinleştirmeye çalıştı. Doğan’ın bu anlarda da Varol’a ağır sözler söylediği ve tehditler savurduğu iddia edildi. Ömür Varol’un otoparktan ayrılmasından sonra ise Nihat Doğan’ın Beyaz TV binasından kendi aracıyla çıkış yaptığı öğrenilirken, iddiaya göre, Beyaz TV'nin sahibi Osman Gökçek, olayı kimin başlattığını öğrenmek için kamera görüntülerini istediği bildirildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nihat, Doğan, ile, Ömür, Varol, Arasına, Joplu, Kavga..!,
Yorumlar
Haber Yazılımı