Haber Detayı
14 Ağustos 2017 - Pazartesi 10:38
 
Okur Ailesinin Mutlu Günü..!
Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Küçükçekmece Paşa Garden Restaurant'ta kıydığı nikah töreninde Tuğba ve Alper çifti "EVET" diyerek mutluluğa ilk adımlarını atmış oldu.
- Haberi
Okur Ailesinin Mutlu Günü..!

Okur Ailesinin Mutlu Günü

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Küçükçekmece Paşa Garden Restaurant'ta kıydığı nikah töreninde Tuğba ve Alper çifti  "EVET" diyerek mutluluğa ilk adımlarını atmış oldu.

Davetliler Düğüne Akın Etti

Küçükçekmece Paşa Garden Restaurant'ta, Beylikdüzü Belediye Başkanı'nın kıydığı nikahta, Gazeteciler Ali Tarakçı, TYBB Genel Başkanı Nezir Karayün,  İYGAD Başkanı Mehmet Mert ve eşi, Oğuz Cevher ve eşi, Durbey Duran, Nurhayat Varol, Sabahattin Acar birçok basın mensubu davetliler arasında yer alırken;

MHP İlçe Başkanı Ali Aydın, CHP İlçe Başkanı Av. Taşkın Özer, CHP Meclis Üyesi Durmuş Şahin, CHP Meclis Üyesi İlyas Yılmaz, Ak Parti Meclis Üyeleri Ebru Habip, Seyithan İzsiz ve Rukiye Doğruyol, Büyükçekmece Kaymakamı Mustafa Hulusi Arat, Milli Eğitim Müdürü Barış Yıldız, İş adamı Mahmut Küçükdoğan, İş adamı Erkan Küçük, İş adamı Mustafa Günaydın, Beylikdüzü İl Dernekler Federasyonu Başkanı Ali Osman Esertaş, BEYSİAD Başkanı Nuri Aslan, Ensar Vakfı Başkanı Zeki Koçinter, Beylikdüzü Emniyet Müdürü Niyazi İnci, Beylikdüzü eski İlçe Milli Eğitim Müdürü Yafes Bakırcı, Eski Şube Müdürü Behçet Söğüt, Beylikdüzü Vakfı Müdürü Ömer Faruk Koçyiğit, Beylikdüzü Kurucu Belediye Başkanı Vehbi Orakçı ve muhtarlar, Belediye Meclis Üyeleri, STK Temsilcileri, siyasetçiler, bürokratlar ve yaklaşık 600 davetli Tuğba ve Alper'i mutlu anlarında yalnız bırakmadı.

Evlilik Cüzdanı Gelin ve Damada Verildi

Başkan İmamoğlu "Genç çiftleri tebrik ediyorum, hayırlı olsun. Allah gençlerimizi mesut etsin" diyerek, çiftlerin evlenme cüzdanını Kaymakam Okur'un vermesini rica etti.

Kaymakam Mehmet Okur da yapmış olduğu konuşmada "Oğlum Alper ve kızım Tuğba'ya ömür boyu mutluluklar dilerim. Allah bu aziz vatana, millete yararlı evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin." dedi. Oldukça mutlu ve bir o kadar da heyecanlı olan Okur, "evlenme cüzdanını ne Tuğba'ya ne de Alper'e vereceğim, en güzeli her ikisine vermek " dedi ve cüzdanı ikisine vermiş oldu.

Paşa Garden'ın sahibi ve ünlü işadamı Mustafa Erdoğdu, düğüne katılan davetlilerle birebir ilgilendi. Düğünde sahne alan sanatçı Sibel Yıldırım ise, eşsiz sesi ve şarkılarıyla davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Okur, Ailesinin, Mutlu, Günü..!,
Yorumlar
Haber Yazılımı