Haber Detayı
11 Mart 2019 - Pazartesi 18:51
 
“Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti”
Beylikdüzü’nün ilk oto yıkamalarından biri olan Bey Oto Yıkamanın sahibi Talat Çakır ile marka haline gelen Bey Oto hakkında konuştuk.
İSTANBUL Haberi
“Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti”

 

Beylikdüzü’nün ilk oto yıkamalarından biri olan Bey Oto Yıkamanın sahibi Talat Çakır ile marka haline gelen Bey Oto hakkında konuştuk.

11 yıldır Beylikdüzü’nde hizmet veren Bey Oto Yıkamanın sahibi Çakır, “İşimize hizmet sektörü olarak bakıp dört elle sarıldık. Malzemeyi esirgememe anlayışıyla müşterilerimizi memnun etmek bizim en büyük çabamızdır. Bizim en büyük referansımız müşterilerimizin memnuniyetidir. Bizler kartopunu yuvarlayarak büyüttük. 11 yıllık çalışmamızın eseridir bu. İşimizi layıkıyla yapıyoruz. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmek için elimizden geldiğince çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

“İşimizi Layıkıyla Yapıyoruz”

Çakır, “Ben 28 senedir Beylikdüzü’nde oturuyorum. Her sokakta illa bir dostum var kimseye mahcup olmamak için en iyisini ve en doğrusunu vermek zorundayım. Burayı herkesin arabasını getirip güvenle yıkatabileceği ve kendi yeriymiş gibi davranabileceği bir yer yaptık” ifadelerini kullandı.

Güven Önemli!

Talat Çakır, “Oto yıkamaya arabasını bırakan vatandaşlar için uyarılarda bulunan Çakır, öncelikle gelen müşterilerin arabasını güvenebileceği yere götürmesi gerekir. İşletme sahibinin de güven vermesi lazım. Bunun dışında kullanılan malzemeler çok önemli. Biz aldığımız her yeni malzemeyi önce kendi araçlarımızda test ediyoruz. Bizler memnun kaldıktan sonra müşterilerimizin araçlarında kullanıyoruz. İlk günden bu yana çalışan arkadaşlara hep şunu söylerim; malzemeyi esirgemeyin ama israf da etmeyin” dedi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beylikdüzü, beylikdüzü haberleri, bey oto yıkama, Talat çakır, start tv, adom medya, beylikdüzü oto yıkama, yerel haberler,
Yorumlar
Haber Yazılımı