Haber Detayı
14 Mayıs 2019 - Salı 18:39
 
Protokol iftar geleneğini bozmadı
Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün her yıl olduğu gibi geleneği bu yıl da bozmayarak Büyükçekmece protokolü ile iftar sofrasında buluştu.
İSTANBUL Haberi
Protokol iftar geleneğini bozmadı

    Büyükçekmece protokolü iftar geleneğini bozmadı

 

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün her yıl olduğu gibi geleneği bu yıl da bozmayarak Büyükçekmece protokolü ile iftar sofrasında buluştu.  

 

İlçe yöneticileri, siyasi partilerin ilçe başkanları, meclis üyeleri, kamu kurum ve kuruluşu yöneticileri ve mahalle muhtarları Büyükçekmece Belediyesi’nin düzenlediği “Geleneksel Protokol İftarı”na katılarak oruçlarını açtı.

 

“Büyükçekmece ailemin huzuru her şeyden önemlidir”

 

İlçe yöneticileriyle birlikte orucunu açan Başkan Dr. Hasan Akgün, “Yüce Allah bu birlik ve beraberliğimizi her zaman sağlasın. Hep birlikte mutluluk şehri Büyükçekmece’yi yönetiyoruz. Bu güzel Ramazan gününde orucumuzu birlikte açmak beni canı gönülden mutlu etti. Ramazan ayı paylaşma ayıdır. Bu mübarek ayda ihtiyaç sahibi tüm ailelerimizin yanında olalım. Büyükçekmece ailemiz huzuru her şeyden önemlidir” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükçekmece belediyesi, hasan akgün, geleneksel iftar yemekleri, Büyükçekmece haberleri, yerel haberler, Büyükçekmece protokolü, Büyükçekmece ilçe başkanları, muhtarlar, büyükçekmece stk ları
Yorumlar
Haber Yazılımı