Haber Detayı
22 Ekim 2018 - Pazartesi 11:45
 
Renklerin Büyülü Dünyasına Yolculuk..!
Büyükçekmece Belediyesi “Şebnem Resimci Kişisel Resim Sergisi”ne ev sahipliği yaptı.
KÜLTÜR-SANAT Haberi
Renklerin Büyülü Dünyasına Yolculuk..!

Büyükçekmeceliler renklerin büyülü dünyasına yolculuk yaptı

Büyükçekmece Belediyesi “Şebnem Resimci Kişisel Resim Sergisi”ne ev sahipliği yaptı.

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi Nejat Uygur Kültür Merkezi’nde çalışmalar yapan Şebnem Resimci çalışmalarıyla sergiyi gezenlere görsel bir şölen sundu.

Renkli ve sanatsal çalışmalarıyla eşsiz bir sergi ortaya çıkartan Resimci, kendisine sergi açma imkanı tanıyan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’e teşekkürlerini iletti.

“Sergi gezenleri büyülüyor”

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ü temsilen sergi açılışını gerçekleştiren Belediye Meclis Üyesi Hayrettin Altınok, “Şebnem hanım sergiye büyük bir emek vermiş. Çalışmalarında kullandığı renkler ve kompozisyonlar sergiyi gezenleri büyülüyor. Başkanımız Sayın Dr. Hasan Akgün sizlere sevgi ve selamlarımı iletmek istedi. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Şebnem Resimci atölyesinde çalışmalarına devam edecek olan sanatçımızı da tebrik ediyor,  başarılarının devamını bekliyorum” dedi.

Renklerin muhteşem dünyasında yolculuk yapmak isteyen sanatseverler 26 Ekim Cuma gününe kadar Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi’ni ziyaret edebilir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: büyükçekmece belediyesi,dr hasan akgün, yerel haber, büyükçekmece haberleri, beylikdüzü gazetesi, iktidar gazetesi, start tv, adom medya,
Yorumlar
Haber Yazılımı