Haber Detayı
17 Ekim 2018 - Çarşamba 19:12
 
Rüzgar Sörfü Şampiyonası..!
Rüzgar Sörfü Slalom Türkiye Şampiyonası Büyükçekmece’de yapıldı
SPOR Haberi
Rüzgar Sörfü Şampiyonası..!

Rüzgar Sörfü Slalom Türkiye Şampiyonası Büyükçekmece’de yapıldı

2018 yılını Spor ve Gençlik Yılı ilan eden Büyükçekmece Belediyesi spor alanındaki etkinliklerine her gün bir yenisini ekliyor.

Büyükçekmece Belediyesi, Rüzgar Sörfü Slalom Türkiye Şampiyonasına ev sahipliği yaptı.

Heyecan fırtınası 3 gün sürdü

3 gün süren birbirinden renkli ve heyecanlı mücadeleler rüzgar sörfü seven vatandaşların ilgi odağı oldu. Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Başak Sancar, yarışmanın final mücadelelerini izledikten sonra dereceye giren sporcuların madalya ve kupalarını takdim etti.

“Sporun her alanında varız”

Şampiyonaya katılan tüm sporcuları tebrik eden Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Başak Sancar, “Büyükçekmece halkı sanata olduğu kadar spora da ilgi gösteren ve bu alanda başarılara imza atmış bir halktır. Sporun her alanında etkinlikler ve yarışmalar düzenliyoruz. Büyükçekmecelilerin bu tür etkinliklere katılımı ve ilgisi her zaman yoğun olmuştur. 3 gün devam eden mücadeleler son derece keyifli ve heyecan dolu yarışlarla geçti. Sporcularımıza bundan sonraki yarışmalarda da başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: büyükçekmece belediyesi, hasan akgün, rüzgar sörfü slalom, başak sancar, büyükçekmece haberleri, beylikdüzü gazetesi, iktidar gazete, start tv,
Yorumlar
Haber Yazılımı