Haber Detayı
16 Şubat 2019 - Cumartesi 12:58
 
Sevgide Buluşanların Günü..!
CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü Beylikdüzü vatandaşıyla kutladı. Sabahın ilk saatlerinde vatandaşa metrobüs meydanı ve belediye binası önünde karanfil dağıtan Çalık, sonrasında huzurevindeki vatandaşlarla bir araya geldi. Beylikdüzü halkından gördüğü sevginin kendisine güç verdiğini her dile getirirken bu karşılıklı sevginin çok güzel yansımaları olacağını dikkat çekti.
GÜNCEL Haberi
Sevgide Buluşanların Günü..!

Sabahın ilk saatlerinde metrobüs meydanında vatandaşla bir araya gelen Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık, karanfil takdim ederek Beylikdüzülü hemşerilerinin sevgililer gününü kutladı. Çalık, Beylikdüzü’ne olan sevgisinin her geçen gün artığını ve bu sevginin Beylikdüzü için güzel hizmetlere yansıyacağını vatandaşlarla paylaştı. Daha huzurlu, mutlu ve umutlu yarınlara sevgiyle ulaşılacağını belirten Belediye Başkan Adayı Çalık, sahada gördüğü ilgi ve sevginin de kendisini her geçen gün daha da cesaretlendirdiğini vurguladı.

Huzurevine sevgi dolu ziyaret

Beylikdüzü Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret eden Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık yaşlılara karanfil ve hediyeler takdim ederken eşi Zehra Çalık da eşlik etti. Yaşlılarla sohbet edip zaman geçiren Çalık, “Sizlerin sevgisiyle daha da güç kazanıyorum. Sizlerin huzurlu bir Beylikdüzü’nde nefes almanız için çalışmaya devam edeceğiz” sözleriyle bir kez daha sevgiyle hizmet vereceğinin vurgusunu yaptı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: mehmet murat çalık, sevgililer günü, 14 şubat, chp, akp, yerel seçimler, y
Yorumlar
Haber Yazılımı