Haber Detayı
13 Haziran 2019 - Perşembe 13:09
 
Sevilen Yazar Okuyucularıyla Bir Arada..!
2019 yılını “Okuma Yılı” ilan eden Büyükçekmece Belediyesi ilçe genelinde başlattığı kitap okuma etkinliklerine her gün bir yenisini daha ekliyor.
İSTANBUL Haberi
Sevilen Yazar Okuyucularıyla Bir Arada..!

Büyükçekmece Belediyesi Okuma Yılı Okuyucu – Yazar Buluşmaları kapsamında Büyükçekmece’ye gelen yazar Bilge Karadeniz okurlarıyla buluştu.

Okurlarıyla buluşmanın mutluluğunu yaşayan yazar Bilge Karadeniz, Mimaroba Zülfü Livaneli Kültür, Sanat ve Eğitim Merkezi’nde vatandaşlarla birlikte keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Karadeniz, söyleşinin ardından imza töreni gerçekleştirerek okurlarının kitaplarını imzaladı.

“Benim İçin Gurur Verici”

2019 yılı boyunca okuma etkinliklerinin tüm hızıyla devam edeceğini belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün “Birbirinden kıymetli yazarlarımızı Büyükçekmece’de ağırlamaktan mutluluk duyuyorum. Okumayı seven büyük Büyükçekmece ailem için bu etkinlikleri düzenlememek benim için gurur verici” ifadesini kullandı.

Söyleşinin sonunda Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün kızı Gülin Akgün ve Büyükçekmece Lions Kulübü Başkan Ümit Emine Aksoy yazar Bilge Karadeniz’e teşekkür ederek plaket takdim etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: büyükçekmece, büyükçekmece belediyesi, büyükçekmece haberleri, okuma yılı, bilge karadeniz, hasan akgün, büyükçekmece belediye başkanı, gülin akgün, ümit emine aksoy, mimaroba, zülfü livaneli kültür merkezi,
Yorumlar
Haber Yazılımı