Haber Detayı
23 Mayıs 2019 - Perşembe 13:20
 
Şok Görev Değişimi..!
Beylikdüzü Devlet Hastanesinde şok bir kararla başhekim Dr. Atilla Yılmaz’ın yerine Op. Dr. Ali Kalyoncu getirildi.
İSTANBUL Haberi
Şok Görev Değişimi..!

Şok Görev Değişimi..!

Beylikdüzü Devlet Hastanesinde şok bir kararla başhekim Dr. Atilla Yılmaz’ın yerine Op. Dr. Ali Kalyoncu getirildi.

Başhekim Atilla Yılmaz’ın yerine, Beylikdüzü Devlet Hastanesi’nde genel cerrah olarak görev yapan, Op. Dr. Ali Kalyoncu göreve getirildi. Bu görev değişimi ile beraber Yılmaz genel cerrah olarak aynı hastanede görev yapacak.

Vatandaşlar Tepki Gösterdi

Başarılı çalışmalarıyla Beylikdüzü’nde adından sıkça söz ettiren, Beylikdüzü ve çevre ilçelerinde yakinen tanınan ve vatandaşın sevgisini kazanmış başarılı başhekim Genel Cerrah Op. Dr. Atilla Yılmaz’ın görevinin değiştirildiğini öğrenen vatandaş şokta, görev değişiminin sebebi bilinmezken, durumu öğrenen vatandaşlar tepki gösterdi. 

Dr. Atilla Yılmaz Kimdir..?

Yılmaz, 2016 yılında açılış yapan Beylikdüzü Devlet Hastanesi’nin ilk başhekimi olarak görev almıştı. Daha önce SSK Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’nde, Beylikdüzü özel Kolan Hastanesi’nde ve Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi’nde de başhekimlik görevlerinde bulunan Aslen Gümüşhaneli olan Yılmaz, 1967 yılında Gaziantep’te doğdu. 1989 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.

Haber: Nezir KARAYÜN

Kaynak: Editör:
Etiketler: atilla yılmaz, Beylikdüzü devlet hastanesi, ali kalyoncu, Beylikdüzü devlet hastanesi başhekimi kim, sağlık haberleri, Beylikdüzü haberleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı