Haber Detayı
28 Haziran 2019 - Cuma 16:54
 
Spor Akademisi Şampiyonluk İstiyor!
Büyükçekmece Belediyesi Spor Akademisi Bisiklet Takımı, Atletizm Takımı ve Okçuluk Takımı sporcuları Türkiye Şampiyonası için form tutuyorlar.
İSTANBUL Haberi
Spor Akademisi Şampiyonluk İstiyor!

Büyükçekmece Belediyesi Yaz Spor Okulları’nda sporla tanışıp farklı branşlara yönelen ve gösterdikleri gelişim sonrası lisanslanan gençler kısa zamanda Türkiye Şampiyonalarında boy göstermeye başladılar.

 

Türkiye’nin En Hızlısı

 

En küçüğü 7 en büyüğü 15 yaşında gençlerden oluşan Atletizm, Bisiklet ve Okçuluk takımları sporcuları başarılarını çok çalışmaya borçlular. Atatürk Spor Kompleksi ve Kumburgaz sahilinde hız, çabukluk ve kuvvet antrenmanları yapan Atletizm takımı sporcuları, 11 – 12 Temmuz tarihlerinde Çanakkale’de düzenlenecek Türkiye Atletizm Şampiyonasına katılacaklar. Şampiyonada Büyükçekmece’yi 16 sporcu temsil edecek.

 

Güçlü Pedallar

 

Geçmiş yıllarda Türkiye Şampiyonalarında önemli dereceler elde sporculardan oluşan Spor Akademisi Bisiklet Takımı ise iki ayrı yarışma için hazırlık yapıyor. Bisiklet Takımı sporcularının bazıları 27 Haziran’da Konya’da düzenlenecek Türkiye Şampiyonası Yol Yarışına hazırlanırken bazıları da 30 Haziran’da İstanbul’da düzenlenecek olan Salcano Arnavutköy MTB – XCO yarışı için antrenman yapıyorlar.

 

Tam İsabet

 

Türkiye’nin en iyi okçularının yetiştiği Büyükçekmece Belediyesi Spor Akademisi Okçuluk Takımı sporcuları, 4 – 7 Temmuz tarihleri arasında Sinop’ta düzenlenecek olan Gençler, Kadetler, Büyükler Türkiye Şampiyonası’na katılacaklar. Türkiye Şampiyonası için son hazırlıklarını yapan gençler tam isabetli atışları ile iddialarını ortaya koyuyorlar.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: büyükçekmece, büyükçekmece belediyesi, büyükçekmece haberleri, büyükçekmece belediyesi spor akademisi, spor haberleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı