Haber Detayı
07 Şubat 2019 - Perşembe 13:18
 
Subaşı Kooperatifi’nden Kara’ya Ziyaret..!
Büyük Mübadele Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sabit Semiz ve yönetim kurulu üyeleri, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’yı makamında ziyaret etti.
- Haberi
Subaşı Kooperatifi’nden  Kara’ya Ziyaret..!

 

Başkan Kara’ya hediyelerini takdim eden Büyük Mübadele Derneği Başkanı ve üyeleri, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’ya derneğe bugüne kadar yapmış olduğu desteklerden dolayı da teşekkürleri ilettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getiren Başkan Cem Kara, derneğin çalışmaları hakkında da bilgi aldı.

İçilen çaylar ve edilen sohbetlerin ardından, dernek üyelerinin Başkan Cem Kara ile hatıra fotoğrafı çektirmesiyle birlikte ziyaret son buldu.

 

Subaşı Kooperatifi’nden Başkan Cem Kara’ya Ziyaret..!

 

Subaşı mahallesinde faaliyet gösteren Subaşı Kooperatifi’nin yönetim kurulu üyeleri Başkan Cem Kara’yı makamında ziyaret etti.

İçilen çaylar eşliğinde, sohbetlerin edildiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Kooperatifin çalışmaları hakkında bilgi aldı

 

Çanakça Spor Kulübü ve İhsaniye Spor Kulübü Başkan Kara’yı Ziyaret Etti

Çanakça Spor Kulübü Başkanı İbrahim Sofular ve İhsaniye Spor Kulübü Başkanı Serdar Babaoğlu, yönetim kurulları ve Kulüpler Birliği Başkan Vekili Hasan Esgar ile birlikte, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’yı makamında ziyaret etti.

Amatör Spor Kulüpleri’nin her zaman destekçisi olan Başkan Kara, hafta sonu başlayacak olan 2.Amatör Lig öncesi, Çanakça Spor ve İhsaniye Spor’a nakdi para yardımında bulundu. Yeni sezonun tüm takımlara hayırlı olmasını dileyen Başkan Kara “ Mücadele edecek tüm takımlara başarılar diliyorum. Sakatlıksız bir sezon geçirmeniz dileğiyle, hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Ziyaret, içilen çaylar ve edilen sohbetlerle birlikte son buldu.

Kaynak: Editör: Nezir KARAYÜN
Etiketler: cem kara, subaşı kooperitifi, mübadele, çatalca haberleri, çatalca belediyesi, filaşhaber, yerelhaberler, starttv, çanakça spor, ihsaniye spor,
Yorumlar
Haber Yazılımı