Haber Detayı
10 Ağustos 2019 - Cumartesi 09:44
 
Tavuk Dünyası Tekirdağ’daki2. Şubesini Tekira AVM’de Açtı
Tavuk Dünyası’ndan Tekirdağ’a 5 Ay İçinde 2. Restoran Yatırımı Tekirdağ’daki ‘İlk Şube Yatırımı’nı Orion AVM’de Açtığı Restoranıyla Yapan
GÜNCEL Haberi
Tavuk Dünyası Tekirdağ’daki2. Şubesini Tekira AVM’de Açtı

Tavuk Dünyası Tekirdağ’daki2. Şubesini Tekira AVM’de Açtı

Tavuk Dünyası’ndan Tekirdağ’a 5 Ay İçinde 2. Restoran Yatırımı

Tekirdağ’daki ‘İlk Şube Yatırımı’nı Orion AVM’de Açtığı Restoranıyla Yapan

Tavuk Dünyası, Uluslararası Ödüllere Sahip Lezzetlerini Tekirdağlı Konuklarına

Şimdi Detekira AVM’de Kapılarını Açan 2. Restoranında Sunuyor.

Tavuk Dünyası Ayrıcalıklı Konseptiyle Yeme-İçme Sektöründeki Farkını Htirirken, Lezzet Noktaları Haritasına Kattığı Yeni Şubeleriyle De Büyümesini Sürdürüyor.

Tekirdağ’daki İlk Şube Yatırımı Olarak 5 Ay Önce Hizmete Giren Çorlu Orion AVM’deki Restoranından Sonra Tavuk Dünyası, Bölgedeki İkinci Şube Yatırımını Da Gerçekleştirdi. Tavuk Dünyası Tekirdağ’daki İkinci Restoranını Şehrin Önemli Sosyalleşme Merkezlerinden Olan Tekira AVM’de Hizmete Açarak Konuklarını Ağırlamaya Başladı.

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, Kısa Bir Süre İçinde Tekirdağ’a İkincişube Yatırımlarını Yapmaktan Dolayı Çok Mutlu Olduklarını Vurgulayarak Şunları Söyledi: “Bizler İçin Önemli Şehirler Arasında Yer Alan Tekirdağ’daki İlk Şubemizi Mart Ayında Çorlu Orion AVM Açmış Ve Uluslararası Ödüllere Sahip Lezzetlerimizi Konuklarımızla Buluşturmaya Başlamıştık. Çok Değil, Sadece 5 Ay Gibi Kısa Bir Süre Sonra, Tekirdağ’daki İkinci Şube Yatırımımızı Da Yaptık Ve Tekira AVM’de Hizmete Giren Yeni Restoranımızla Birlikte Daha Fazla Tekirdağlı Konuğumuzla Bir Araya Gelmeye Başladık. Markamıza Gelen Yatırım Talepleri Bizleri Gerçekten De Gururlandırıyor. Bu Talepleri Büyük Bir Titizlikle Değerlendiriyor Ve Gerek Şubelerimizin Hiç Olmadığı Gerekse De Daha Fazla Şubeleşmek İstediğimiz Bölgelerde Kesintisiz Şekilde Büyümemizi Sürdürüyoruz. Daha Fazla Lezzet Severi Ağırlamak Ve Bulunduğumuz Yerlerin Sayısını Daha Yukarılara Taşımak Adına Yılın Kalan Aylarında Da Türkiye’deki Yatırımlarımıza Devam Edeceğiz.”

Tekira AVM’deki Hizmete Giren Şubesiyle Birlikte Tavuk Dünyası, AVM Restoranlarının Sayısını 144’e Türkiye’deki Toplam Şube Sayısını İse 49 Şehirde 196’ya Taşımış Oldu.

Farklı Lezzetler, Lezzetleri Taçlandıran Ödüller

Benzersiz Lezzetlerin Peşinde, Sürekli Yeni Keşifler Yaparak Birbirinden Enfes Tarifler Geliştiren Tavuk Dünyası, Menülerini Dünyanın Farklı Mutfaklarından Aldığı İlham İle Kendi AR-GE Mutfağında, Baş Şefin Liderliğinde, Özgün Marinasyon Yöntemi Ve Dünya Lezzetlerini Taşıyan Gizli Reçetelerle Hazırlıyor.

Tavuk Dünyası, Tüm Ürün Çeşitlerinde Taze Sebze Ve Baharat Kullanarak Konserve Ve Şoklanmış Ürünlere Yer Vermiyor. Ürünlerinde Trans Yağ Oluşumuna Meydan Vermeden Tüm Menüler, Sağlıklı Pişirme Teknikleriyle Hazırlanıyor. Her Yeni Sipariş İçin Kişiye Özel Temiz Bir Tava Kullanan Tavuk Dünyası, Bu Mükemmeliyetçi Yaklaşımı İle Kaliteden Ödün Vermiyor.

Türk Damak Tadına Uygun Menülerinde Leziz Tavuk, Enfes Soslu Makarna Ve Taptaze Akdeniz Salatasını Birlikte Sunan Tavuk Dünyası, Restoranlarında Misafirlerini Lezzet Ve Kaliteli Yaklaşımıyla Ağırlıyor.

Tavuk Dünyası Pazara Girdiğinden Bu Yana, Dünyaca Ünlü Bağımsız Birçok Kuruluş Tarafından Kalite, Lezzet Ve En Çok Tercih Edilen Marka Kategorilerinde Çeşitli Ödüllere De Layık Bulundu. Tavuk Dünyası’nın En Sevilen Ürünleri ‘Kekiklim’, ‘Şefin Tavası’ Ve ‘Közlüce’ Uluslararası Lezzet Ve Kalite Enstitüsü’nün (İtqi) 2018 Yılı Organizasyonu Değerlendirmelerinde De 3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne Layık Görüldü.

3 Yıldır Arka Arkaya 3 Farklı Jüri Heyeti Tarafından ‘3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne Layık Bulunan Şefin Tavası Ve Kekiklim’in Elde Ettiği Bu Kesintisiz Başarı, Tavuk Dünyası’na Aynı Zamanda ‘Kristal Lezzet Ödülleri’ni De (Crystal Taste Award) Kazandırdı.

Daha Fazla Bilgi İçin:

Mehtap Halıcı - Geometry / 0850- 460 60 10 – Mehtap.Halici@Geometry.Com

Tavuk Dünyası Hakkında

2011 Yılında Kurulan Tavuk Dünyası, Bugün 200’e Yakın Restoranı İle Tavuk Ağırlıklı Menülerini Tüketicilerle Buluşturuyor. Kurulduğu Günden Bu Yana, Tüketicilere Alışılmışın Dışında Bir Konsept Sunan Tavuk Dünyası, Türkiye’de Yeme – İçme Sektöründe Kendisine Yepyeni Bir Kulvar Oluşturdu. Kendine Özgü Sosları Ve Uygun Fiyatlı Menüleri İle Tavuk Dünyası Farklı Damak Tatları Ve Bütçelere Sahip Geniş Topluluklara Hitap Ediyor.

Şekerpınar’da Yer Alan Ortak Üretim Merkezi, Yüksek Hijyen Standartları, Denetim Sistemi, Başarılı Dağıtım Ağ Ve Karlı Franchising Modeli İle Türkiye’de Yeme-İçme Sektörünün Öncü Firmalarından Biri Haline Gelen Tavuk Dünyası, Başarısını Uluslararası Boyuta Taşımak Amacıyla Oluşturduğu “Gagawa” Markasıyla Birçok Ülkede Faaliyet Göstermektedir.

2015 Yılında Türkiye’nin Önde Gelen Özel Sermaye Fonlarından Mediterra Capital İle Ortaklığa Giden Tavuk Dünyası, Mediterra Capital’in Finansal Ve Stratejik Desteğiyle Daha Da Hızlı Büyümeyi Ve Kurumsallaşma Çalışmalarını Dünya Standartlarına Taşımayı Hedefliyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: tavuk dünyası 2. şube nerde, tekirde orion alışveriş merkezi,
Yorumlar
Haber Yazılımı