Haber Detayı
30 Aralık 2019 - Pazartesi 17:04
 
Trumpland’de Birbirinden Keyifli Etkinlikler
Trumpland’de hafta sonu çocuklar yılın ilk etkinliği olan ‘Maket Kızak Atölyesi’nde eğlenceli kızaklar yapacak. Ayrıca 4 Ocak Cumartesi ‘Topik’in Rüyası’, 5 Ocak Pazar günü ise ‘Kırmızı Başlıklı Kaz’ adlı tiyatro oyunlarını izleyecek.
İSTANBUL Haberi
Trumpland’de Birbirinden Keyifli Etkinlikler

Trumpland’de Birbirinden Keyifli Etkinlikler

Trumpland’de hafta sonu çocuklar yılın ilk etkinliği olan ‘Maket Kızak Atölyesi’nde eğlenceli kızaklar yapacak.

Ayrıca 4 Ocak Cumartesi ‘Topik’in Rüyası’, 5 Ocak Pazar günü ise ‘Kırmızı Başlıklı Kaz’ adlı tiyatro oyunlarını izleyecek.

Etkinliklerin tümü ücretsiz!

 

Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katı Trumpland’de yılın ilk hafta sonunda birbirinden keyifli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar ‘Maket Kızak Atölyesi’nde diledikleri kızağı tasarlayacak ve renklendirecekler. Birbirinden eğlenceli tiyatro oyunları izleyerek keyifli bir hafta sonu geçirecekler. Atölye etkinlikleri 4-5 Ocak günlerinde 14:00-17:00 saatleri arasında 3 seans olarak gerçekleşecek.

4 Ocak Cumartesi günü ‘Topik’in Rüyası’, 5 Ocak Pazar günü ise ‘Kırmızı Başlıklı Kaz ’ adlı tiyatro oyunları Trumpland Wii Sahnesi’nde saat 13.00’da sergilenecek.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kızak maketi, çocuklar, eğlence, trumpland, haftasonu, etkinlik, tiyatro, maket kızak atölyesi, topikin rüyası, kırmızı başlıklı kız, ücretsiz
Yorumlar
Haber Yazılımı