Haber Detayı
12 Ağustos 2017 - Cumartesi 11:56
 
Tüm Ordulular Derneği'nde Herşey Hazır..!
Beylikdüzü Tüm Ordulular Derneği'nin tüzük imzaları, Beylikdüzü Galatasaray Spor Tesisleri Lokali'ndeki toplantıda tamamlandı.
GÜNCEL Haberi
Tüm Ordulular Derneği'nde Herşey Hazır..!

Beylikdüzü Tüm Ordulular Derneği'nin tüzük imzaları, Beylikdüzü Galatasaray Spor Tesisleri Lokali'ndeki toplantıda tamamlandı.

Türkiye Yerel Basın Birliği (TYBB) Genel Başkanı- Gazeteci Yazar Nezir Karayün ve diğer 16 kurucu üyelerin katılımıyla gerçekleştirilen Beylikdüzü Tüm Ordulular Derneği tüzük toplantısı gerçekleşti. Karayün'ün öncülüğünde tertip edilen toplantıda, tüm katılımcılar heyecanlı anlar yaşarken tüzük imzalanarak 'Tüm Ordulular' Derneği kurulmuış oldu.

"Elimizde Büyük Bir Güç Var"

Beylikdüzü'ndeki meslek gruplarını bir araya getirmeyi amaç edindiğini belirten Kurucu Başkan Nezir Karayün ; "Ordululara hizmet vermiş tüm insanlar ile birlikte dayanışma içinde olacağız.  'Tüm Ordulular' ismi de buradan geliyor. Bizim buradaki amacımız Beylikdüzü meslek gruplarını bir araya getirmek ve Orduluların birlik beraberlik içinde hareket etmelerini sağlamak; aile bağlarını güçlendirip yaşamış olduğumuz Beylikdüzü ve doğduğumuz Ordu'muzun kültür ve değerlerini tüm insanlara göstermektir. Hepimizin elinde büyük bir güç var ve ben inanıyorum ki bu gücü hep beraber daha da yükseğe çıkaracağız. Toplantımıza katılım sağlayan tüm hemşehrilerime teşekkür ederim" dedi.

"Biz Bir Aileyiz"

Orduların genç isimlerinden Uğur Tıraşoğlu; İşin içine Ordulular girince benim her zaman vaktim vardır. Çünkü birliğin temeli aileedir ve biz Ordulular olarak bir aile olmayı hedefliyoruz " dedi.

"Heyecanım Arttı"

Beylikdüzü'nün önde gelen avukatlarından Osman Gürcan Çelikkol; "Ordulu olma duygusunu hiç kaybetmedim. Derneğimiz vesilesiyle bu duyguyu daha da fazla htim. Umarım bu dernek sayesinde tüm hemşehrilerimizin birbirine faydası olur. İmzalarımızın hayırlara vesile olacağına yürekten inanıyorum" dedi.

"Siyasi Bir Amaç Güdülmüyor"

Beylikdüzü'nün kurucuları arasında yer alan, uzun yıllar meclis üyeliği yapmış olan Murat Çöl; " Her zaman Orduların birlik ve beraberlik içinde olmasını arzu ettim fakat bugün buradaki oluşumun ciddiyetini htim. Hiçbir zaman STK'ların bünyesinde olmayı düşünmüyordum ama bu oluşumda siyasi bir amaç güdülmediğine inandım. Ve Orduluların birlik-beraberlik içinde olması için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım" dedi.

Büyük Bir Eksiklik Tamamlandı

Dernek kurucu üyeleri ortak bir dille, İlçemizde uzun yıllar basın sektöründe faaliyet gösteren, her alanda kendisine güvendiğimiz değerli hemşehrimiz Nezir Karayün'ün bu girişimini her zaman destekleyerek,  el birliğiyle Orduluları Beylikdüzü'nde hakettiği yere taşıyacağız dediler.

Kurucu üyeler toplantı vesilesiyle birbirlerini tanıma fırsatı da bulmuş oldu.  

Beylikdüzü Tüm Ordulular Derneği Kurucu Üyeler İse Şöyle;

Nezir KARAYÜN- Gazeteci- Yazar

Av. Osman Gürcan ÇELİKKOL- Avukat

Mehmet BODUR- İş Adamı

Kenan GÜZELORDU- Spor Yöneticisi- İş Adamı 

Şennur ERÇERİ- Eczacı

Murat ÇÖL- Danışman- İş Adamı 

Hasan ÇELEBİ- İş Adamı

Uğur TIRAŞOĞLU- Bilgisayar Mühendisi

Hasan TAŞ- İş Adamı

Bahtişen ER- Emekli Yönetici 

Zeki KAPLAN- İş Adamı

Ruhi ÖZTÜRK- Din Görevlisi

DR. Fuat KARAKAYA- Göz Doktoru

DR. Mustafa ÇUKURYILDIZ- Doktor

Baki KAYA- İş Adamı

Aytekin ERDEM- İş Adamı

Bülent TUNCER- İş Adamı

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tüm, Ordulular, Derneği'nde, Herşey, Hazır..!,
Yorumlar
Haber Yazılımı